Zobrazit mapu
Byty k pronájmu • Praha • 2+kk
(416 nemovitostí)
Pronájem
Byt
Vybrat nějaké
Pronájem bytuRybalkova, Praha - Vršovice
- 2+kk
- 50 m²
Vybaveno • Sklep 2 m²
24 000 Kč + 5 000 Kč(480 Kč / m²)
Pronájem bytuŽitenická, Praha - Prosek
- 2+kk
- 63 m²
Částečně vybaveno • Výtah • Garáž • Sklep 6 m²
26 000 Kč + 6 600 Kč(413 Kč / m²)
Pronájem bytuNovodvorská, Praha - Braník
- 2+kk
- 40 m²
MHD 1 minuta pěšky • Vybaveno
17 490 Kč(437 Kč / m²)
Pronájem bytuStarokošířská, Praha - Košíře
- 2+kk
- 46 m²
MHD 1 minuta pěšky • Částečně vybaveno • Výtah • Sklep 5 m²
24 000 Kč + 5 000 Kč(522 Kč / m²)
Pronájem bytuHanusova, Praha - Michle
- 2+kk
- 63 m²
MHD 4 minuty pěšky • Vybaveno • Parkování
26 990 Kč(428 Kč / m²)
Pronájem bytuHrušovická, Praha - Kbely
- 2+kk
- 55 m²
MHD 4 minuty pěšky • Částečně vybaveno
18 990 Kč(345 Kč / m²)
Pronájem bytuMantovská, Praha - Horní Měcholupy
- 2+kk
- 53 m²
MHD 3 minuty pěšky • Částečně vybaveno • Garáž • Balkón 7 m²
22 000 Kč + 6 000 Kč(415 Kč / m²)
Pronájem bytuWaltariho, Praha - Hloubětín
- 2+kk
- 49 m²
MHD 3 minuty pěšky • Vybaveno • Garáž
25 990 Kč(530 Kč / m²)
Pronájem bytuPřeučilova, Praha - Stodůlky
- 2+kk
- 61 m²
MHD 5 minut pěšky • Vybaveno • Parkování • Garáž
24 490 Kč(401 Kč / m²)
Pronájem bytuTupolevova, Praha - Letňany
- 2+kk
- 58 m²
MHD 3 minuty pěšky • Vybaveno • Parkování
22 490 Kč(388 Kč / m²)