Vypadá to, že náš server prochází údržbou nebo jste offline. Některé funkce webu mohou být dočasně nedostupné.

Zobrazit mapu

Byty k pronájmuPraha2+kk

(417 nemovitostí)

Nový

Pronájem bytuGolfová, Praha - Hostivař

• 2+kk
  • 46 m²

MHD 1 minuta pěšky • Výtah • Parkování • Balkón 6 m² • Sklep 3 m²

19 000 Kč + 4 500 Kč(413 Kč / m²)

O2Advertisement

Nepřehlédněte

Pronájem bytuUherská, Praha - Vinoř

• 2+kk
  • 44 m²

Částečně vybaveno • Parkování • Sklep 3 m²

20 400 Kč + 3 600 Kč(464 Kč / m²)

Nepřehlédněte

Pronájem bytuMoravanská, Praha - Vinoř

• 2+kk
  • 60 m²

MHD 4 minuty pěšky • Částečně vybaveno • Parkování

23 000 Kč + 2 000 Kč(383 Kč / m²)

Rezervováno

Pronájem bytuHusitská, Praha - Žižkov

• 2+kk
  • 40 m²

MHD 1 minuta pěšky • Částečně vybaveno • Lodžie 3 m²

16 500 Kč + 3 500 Kč(413 Kč / m²)

Nový

Pronájem bytuJankovcova, Praha - Holešovice

• 2+kk
  • 41 m²

MHD 1 minuta pěšky • Částečně vybaveno • Výtah • Lodžie 4 m²

24 000 Kč + 3 200 Kč(585 Kč / m²)