Zobrazit mapu
Byty k pronájmu • Praha • 2+kk
(415 nemovitostí)
Pronájem
Byt
Vybrat nějaké
Pronájem bytuPoděbradská, Praha - Vysočany
- 2+kk
- 63 m²
Částečně vybaveno • Výtah • Garáž
27 500 Kč + 4 935 Kč(437 Kč / m²)
Pronájem bytuPískařská, Praha - Modřany
- 2+kk
- 50 m²
MHD 2 minuty pěšky • Parkování
24 990 Kč(500 Kč / m²)
Pronájem bytuJablonecká, Praha - Střížkov
- 2+kk
- 42 m²
Částečně vybaveno • Výtah • Balkón 5 m²
18 000 Kč + 6 182 Kč(429 Kč / m²)
Pronájem bytuŽerotínova, Praha - Žižkov
- 2+kk
- 48 m²
Částečně vybaveno • Výtah • Balkón 3 m²
23 500 Kč + 2 500 Kč(490 Kč / m²)
Pronájem bytuSokolovská, Praha - Karlín
- 2+kk
- 45 m²
MHD 1 minuta pěšky • Vybaveno • Výtah • Balkón 2,3 m²
23 500 Kč + 5 000 Kč(522 Kč / m²)
Pronájem bytuOlgy Havlové, Praha - Žižkov
- 2+kk
- 52 m²
Částečně vybaveno • Výtah • Garáž • Sklep 2 m²
23 000 Kč + 6 200 Kč(442 Kč / m²)
Pronájem bytuValčíkova, Praha - Libeň
- 2+kk
- 42 m²
MHD 1 minuta pěšky • Vybaveno
20 000 Kč + 2 780 Kč(476 Kč / m²)
Pronájem bytuPod Pramenem, Praha - Nusle
- 2+kk
- 48 m²
Vybaveno • Výtah • Sklep 3 m²
17 990 Kč + 4 772 Kč(375 Kč / m²)
Pronájem bytuHodkovická, Praha - Kamýk
- 2+kk
- 47 m²
MHD 2 minuty pěšky • Parkování • Garáž
25 000 Kč(532 Kč / m²)
Pronájem bytuKardausova, Praha - Dolní Měcholupy
- 2+kk
- 56 m²
Částečně vybaveno • Výtah • Garáž • Terasa 10 m²
22 000 Kč + 5 200 Kč(393 Kč / m²)
Pronájem bytuJičínská, Praha - Žižkov
- 2+kk
- 40 m²
MHD 2 minuty pěšky • Vybaveno • Výtah • Sklep 2 m²
18 000 Kč + 7 000 Kč(450 Kč / m²)