Zobrazit mapu
Byty k pronájmu • Praha • 2+kk
(417 nemovitostí)
Pronájem
Byt
Vybrat nějaké
Pronájem bytuKardausova, Praha - Dolní Měcholupy
- 2+kk
- 56 m²
Částečně vybaveno • Výtah • Garáž • Terasa 10 m²
22 000 Kč + 5 200 Kč(393 Kč / m²)
Pronájem bytuJičínská, Praha - Žižkov
- 2+kk
- 40 m²
MHD 2 minuty pěšky • Vybaveno • Výtah • Sklep 2 m²
18 000 Kč + 7 000 Kč(450 Kč / m²)
Pronájem bytuMezitraťová, Praha - Hrdlořezy
- 2+kk
- 55 m²
Částečně vybaveno • Výtah • Garáž • Sklep 2,2 m²
27 000 Kč + 6 000 Kč(491 Kč / m²)
Pronájem bytuNa Výtoni, Praha - Nové Město
- 2+kk
- 50 m²
MHD 2 minuty pěšky • Vybaveno • Výtah • Parkování
19 000 Kč + 7 000 Kč(380 Kč / m²)
Pronájem bytuKolmanova, Praha - Modřany
- 2+kk
- 52 m²
Částečně vybaveno • Výtah • Garáž • Sklep 6,4 m² • Lodžie 5,9 m²
27 000 Kč + 3 000 Kč(519 Kč / m²)
Pronájem bytuHonzíkova, Praha - Dolní Měcholupy
- 2+kk
- 55 m²
MHD 2 minuty pěšky • Částečně vybaveno • Výtah • Garáž • Balkón 7 m²
29 300 Kč + 5 050 Kč(533 Kč / m²)
Pronájem bytuHodkovická, Praha - Kamýk
- 2+kk
- 45 m²
Částečně vybaveno • Výtah • Garáž • Balkón 5,6 m² • Sklep 2 m²
23 000 Kč + 4 555 Kč(511 Kč / m²)
Pronájem bytuPlzeňská, Praha - Smíchov
- 2+kk
- 56 m²
MHD 1 minuta pěšky • Částečně vybaveno
20 000 Kč + 3 700 Kč(357 Kč / m²)
Pronájem bytuOmská, Praha - Vršovice
- 2+kk
- 56 m²
MHD 3 minuty pěšky • Sklep 10 m²
25 000 Kč + 2 000 Kč(446 Kč / m²)
Pronájem bytuJakobiho, Praha - Petrovice
- 2+kk
- 43 m²
MHD 1 minuta pěšky • Částečně vybaveno • Výtah • Parkování • Sklep 1 m²
15 000 Kč + 5 500 Kč(349 Kč / m²)
Pronájem bytuParléřova, Praha - Střešovice
- 2+kk
- 40 m²
Částečně vybaveno
19 900 Kč + 3 250 Kč(498 Kč / m²)
Pronájem bytuKutnauerovo náměstí, Praha - Břevnov
- 2+kk
- 37 m²
MHD 3 minuty pěšky • Parkování • Sklep 2 m²
21 500 Kč + 3 500 Kč(581 Kč / m²)