Vypadá to, že náš server prochází údržbou nebo jste offline. Některé funkce webu mohou být dočasně nedostupné.

Zobrazit mapu

Byty k pronájmuPraha3+kk

(123 nemovitostí)

Nepřehlédněte

Pronájem bytuSkřivanská, Praha - Malešice

• 3+kk
  • 54 m²

MHD 4 minuty pěšky • Vybaveno • Balkón 3 m² • Sklep 2 m²

24 000 Kč + 5 000 Kč(444 Kč / m²)

O2Advertisement

Pronájem bytuZa Poštou, Praha - Strašnice

• 3+kk
  • 57 m²

MHD 2 minuty pěšky • Částečně vybaveno • Parkování • Sklep 4,2 m²

21 000 Kč + 4 000 Kč(368 Kč / m²)

Nepřehlédněte

Pronájem bytuNad Okrouhlíkem, Praha - Libeň

• 3+kk
  • 85 m²

Částečně vybaveno • Výtah • Parkování • Garáž • Terasa 9 m²

32 900 Kč + 5 000 Kč(387 Kč / m²)

Nepřehlédněte

Pronájem bytuMáslova, Praha - Dejvice

• 3+kk
  • 101 m²

MHD 3 minuty pěšky • Vybaveno • Výtah • Parkování • Garáž • Sklep 6 m² • Terasa 19 m²

46 000 Kč + 9 000 Kč(455 Kč / m²)

Rezervováno

Pronájem bytuNa Komořsku, Praha - Komořany

• 3+kk
  • 70 m²

Částečně vybaveno • Výtah • Parkování • Balkón 6,84 m² • Sklep 4 m²

26 900 Kč + 6 700 Kč(384 Kč / m²)

Pronájem bytuŽalanského, Praha - Řepy

• 3+kk
  • 67 m²

MHD 3 minuty pěšky • Částečně vybaveno • Terasa 8 m²

23 500 Kč + 4 500 Kč(351 Kč / m²)

Nepřehlédněte

Pronájem bytuBítovská, Praha - Michle

• 3+kk
  • 67 m²

Vybaveno • Výtah • Parkování • Sklep 1 m²

33 000 Kč + 3 200 Kč(493 Kč / m²)

Nepřehlédněte

Pronájem bytuU Včely, Praha - Zbraslav

• 3+kk
  • 95 m²

MHD 2 minuty pěšky • Částečně vybaveno • Výtah • Parkování • Garáž • Sklep 3 m² • Terasa 15 m²

29 500 Kč + 5 000 Kč(311 Kč / m²)