Vypadá to, že náš server prochází údržbou nebo jste offline. Některé funkce webu mohou být dočasně nedostupné.

Zobrazit mapu

Byty k pronájmuPraha3+kk

(123 nemovitostí)

Nepřehlédněte

Pronájem bytuSámova, Praha - Vršovice

• 3+kk
  • 116 m²

MHD 3 minuty pěšky • Částečně vybaveno • Výtah • Parkování • Garáž • Balkón 5,5 m² • Sklep 8 m²

49 000 Kč + 9 300 Kč(422 Kč / m²)

O2Advertisement

Pronájem bytuKálikova, Praha - Stodůlky

• 3+kk
  • 72 m²

MHD 4 minuty pěšky • Částečně vybaveno • Výtah • Sklep 2 m² • Lodžie 7 m²

27 000 Kč + 5 000 Kč(375 Kč / m²)

Pronájem bytuOstravská, Praha - Letňany

• 3+kk
  • 75 m²

Částečně vybaveno • Výtah • Sklep 6 m² • Lodžie 8,5 m²

28 500 Kč + 9 975 Kč(380 Kč / m²)

Pronájem bytuMezi Vodami, Praha - Modřany

• 3+kk
  • 92 m²

MHD 3 minuty pěšky • Částečně vybaveno • Výtah • Garáž • Terasa 14 m²

39 000 Kč + 8 000 Kč(424 Kč / m²)

Nepřehlédněte

Pronájem bytuKlapkova, Praha - Kobylisy

• 3+kk
  • 74 m²

MHD 1 minuta pěšky • Výtah • Parkování • Garáž • Balkón 6 m²

24 000 Kč + 6 000 Kč(324 Kč / m²)

Pronájem bytuBiskupcova, Praha - Žižkov

• 3+kk
  • 72 m²

MHD 3 minuty pěšky • Částečně vybaveno • Výtah • Parkování • Sklep 3 m²

26 500 Kč + 3 000 Kč(368 Kč / m²)