Vypadá to, že náš server prochází údržbou nebo jste offline. Některé funkce webu mohou být dočasně nedostupné.

Zobrazit mapu

Byty k pronájmuPrahaokres Hlavní město PrahaPrahaSmíchov

(67 nemovitostí)

Nepřehlédněte

Pronájem bytuNad Palatou, Praha - Smíchov

• 4+1
  • 104 m²

Částečně vybaveno • Výtah • Parkování • Garáž • Sklep 5 m² • Lodžie 7 m²

28 000 Kč + 6 000 Kč(269 Kč / m²)

Nepřehlédněte

Pronájem bytuPraha - Smíchov

• 2+1
  • 67 m²

MHD 2 minuty pěšky • Částečně vybaveno • Výtah

24 000 Kč + 2 000 Kč(358 Kč / m²)

O2Advertisement

Nepřehlédněte

Pronájem bytuGrafická, Praha - Smíchov

• 3+kk
  • 92 m²

Vybaveno • Výtah • Parkování • Garáž • Sklep 6 m² • Terasa 11 m²

40 000 Kč + 10 000 Kč(435 Kč / m²)

Nepřehlédněte

Pronájem bytuHolečkova, Praha - Smíchov

• 2+kk
  • 54 m²

Částečně vybaveno • Výtah • Garáž • Sklep 10 m² • Terasa 44,6 m²

35 000 Kč + 7 112 Kč(648 Kč / m²)

Nepřehlédněte

Pronájem bytuNad Palatou, Praha - Smíchov

• 2+kk
  • 62 m²

Částečně vybaveno • Parkování • Balkón 7 m² • Sklep 3 m²

21 000 Kč + 6 000 Kč(339 Kč / m²)

Pronájem bytuNa Doubkové, Praha - Smíchov

• 3+kk
  • 130 m²

MHD 4 minuty pěšky • Částečně vybaveno • Výtah • Parkování • Garáž • Sklep 3 m² • Terasa 36 m²

55 000 Kč + 5 000 Kč(423 Kč / m²)