Vypadá to, že náš server prochází údržbou nebo jste offline. Některé funkce webu mohou být dočasně nedostupné.

Zobrazit mapu

Byty k pronájmu

(4 592 nemovitostí)

Rezervováno

Pronájem bytuŠvehlova, Praha - Záběhlice

• Garsoniéra
  • 28 m²

MHD 1 minuta pěšky • Výtah • Parkování • Sklep 2 m²

12 000 Kč + 2 700 Kč(429 Kč / m²)

Nepřehlédněte

Pronájem bytuHodkovická, Praha - Kamýk

• 2+kk
  • 52 m²

MHD 2 minuty pěšky • Částečně vybaveno • Výtah • Garáž • Balkón 5,4 m² • Sklep 2 m²

24 500 Kč + 5 865 Kč(471 Kč / m²)

O2Advertisement

Rezervováno

Pronájem bytuSazovická, Praha - Zličín

• 1+kk
  • 34 m²

MHD 3 minuty pěšky • Částečně vybaveno • Výtah • Parkování • Garáž • Sklep 3,1 m²

16 000 Kč + 3 300 Kč(471 Kč / m²)

Pronájem bytuMezi Vodami, Praha - Modřany

• 3+kk
  • 92 m²

MHD 3 minuty pěšky • Částečně vybaveno • Výtah • Garáž • Terasa 14 m²

39 000 Kč + 8 000 Kč(424 Kč / m²)