Zobrazit mapu
Byty k pronájmu
(4 514 nemovitostí)
Pronájem
Byt
Vybrat nějaké
Pronájem bytuPražská, Stříbrná Skalice - Stříbrná Skalice, Středočeský kraj
- 1+1
- 65 m²
Částečně vybaveno
15 000 Kč + 3 000 Kč(231 Kč / m²)
Pronájem bytuPoděbradská, Praha - Hloubětín
- 1+kk
- 39 m²
MHD 1 minuta pěšky • Vybaveno
19 990 Kč(513 Kč / m²)
Pronájem bytuČeské Budějovice - České Budějovice 2, Jihočeský kraj
- 1+kk
- 37 m²
MHD 7 minut pěšky • Částečně vybaveno • Výtah • Parkování • Garáž • Balkón 5,4 m² • Sklep 2,3 m²
13 000 Kč + 2 100 Kč(351 Kč / m²)
Pronájem bytu - SpolubydleníCtiradova, Praha - Nusle
- 3+1
- 93 m²
MHD 3 minuty pěšky • Vybaveno
12 000 Kč(129 Kč / m²)
Pronájem bytuKosmonautů, Mělník - Mělník, Středočeský kraj
- 2+kk
- 47 m²
Výtah • Sklep 1 m² • Lodžie 7 m²
18 000 Kč + 5 050 Kč(383 Kč / m²)
Pronájem bytuPastrnkova, Brno - Zábrdovice, Jihomoravský kraj
- 3+kk
- 63 m²
Sklep 4 m²
21 500 Kč + 4 201 Kč(341 Kč / m²)
Pronájem bytuPoděbradova, Ostrava - Moravská Ostrava, Moravskoslezský kraj
- 2+kk
- 51 m²
Parkování • Sklep 5,25 m²
13 900 Kč + 2 939 Kč(273 Kč / m²)
Pronájem bytu - SpolubydleníHudcova, Brno - Medlánky, Jihomoravský kraj
- 7+1
- 18 m²
Vybaveno
9 500 Kč(528 Kč / m²)
Pronájem bytuNa Šťáhlavce, Praha - Dejvice
- 2+1
- 61 m²
MHD 2 minuty pěšky • Částečně vybaveno • Sklep 3 m²
24 000 Kč + 7 865 Kč(393 Kč / m²)
Pronájem bytuBrožíkova, Nový Hradec Králové, Královéhradecký kraj
- 1+kk
- 36 m²
MHD 4 minuty pěšky • Vybaveno • Výtah • Parkování • Balkón 2,3 m² • Sklep 3,1 m²
8 500 Kč + 5 000 Kč(236 Kč / m²)
Pronájem bytuKollárova, Brno - Královo Pole, Jihomoravský kraj
- 3+kk
- 75 m²
Vybaveno • Výtah • Garáž • Balkón 1,5 m² • Terasa 9 m²
28 000 Kč + 6 000 Kč(373 Kč / m²)
Pronájem bytuK Hájku, Nová Paka - Nová Paka, Královéhradecký kraj
- 1+1
- 36 m²
MHD 3 minuty pěšky • Částečně vybaveno • Výtah • Parkování • Sklep 3 m²
9 900 Kč + 3 500 Kč(275 Kč / m²)
Pronájem bytuNa Bečvě, Lipník nad Bečvou - Lipník nad Bečvou, Olomoucký kraj
- 4+kk
- 125 m²
Částečně vybaveno • Parkování • Balkón 35 m² • Sklep 10 m² • Terasa 35 m²
16 000 Kč + 2 500 Kč(128 Kč / m²)
Pronájem bytuRandova, Dobřichovice - Dobřichovice, Středočeský kraj
- 1+kk
- 32 m²
Částečně vybaveno • Výtah • Parkování • Sklep 12 m²
14 900 Kč + 3 700 Kč(466 Kč / m²)