Zobrazit mapu
Byty k pronájmu
(4 540 nemovitostí)
Pronájem
Byt
Vybrat nějaké
Pronájem bytuKomenského, Náchod - Náchod, Královéhradecký kraj
- 2+1
- 70 m²
MHD 4 minuty pěšky • Parkování • Balkón 3 m² • Sklep 8 m²
11 000 Kč + 4 000 Kč(157 Kč / m²)
Pronájem bytuNálepkovo náměstí, Ostrava - Poruba, Moravskoslezský kraj
- 2+1
- 68 m²
Vybaveno • Výtah • Lodžie 4 m²
13 000 Kč + 7 500 Kč(191 Kč / m²)
Pronájem bytuTř. Maršála Malinovského, Uherské Hradiště - Uherské Hradiště, Zlínský kraj
- 2+1
- 64 m²
MHD do minuty pěšky • Částečně vybaveno • Parkování • Balkón 2 m² • Sklep 10 m²
18 000 Kč + 2 000 Kč(281 Kč / m²)
Pronájem bytuU libeňského pivovaru, Praha - Libeň
- 2+kk
- 48 m²
MHD 4 minuty pěšky • Vybaveno
22 990 Kč(479 Kč / m²)
Pronájem bytuPovltavská, Klecany - Klecany, Středočeský kraj
- 2+kk
- 89 m²
Parkování
24 000 Kč + 3 000 Kč(270 Kč / m²)
Pronájem bytuMarty Krásové, Praha - Čakovice
- 2+kk
- 61 m²
MHD 3 minuty pěšky • Vybaveno • Výtah • Parkování • Garáž • Lodžie 5,7 m²
22 000 Kč + 4 000 Kč(361 Kč / m²)
Pronájem bytuHybešova, Staré Brno, Jihomoravský kraj
- 1+kk
- 23 m²
MHD 3 minuty pěšky • Vybaveno • Parkování
15 900 Kč + 4 420 Kč(691 Kč / m²)
Pronájem bytuŠtětí - Radouň u Štětí, Ústecký kraj
- 3+1
- 144 m²
MHD 1 minuta pěšky • Parkování
28 990 Kč(201 Kč / m²)
Pronájem bytuK Řeporyjím, Praha - Třebonice
- 4+kk
- 111 m²
Částečně vybaveno • Parkování • Terasa 16 m²
36 000 Kč + 7 000 Kč(324 Kč / m²)
Pronájem bytuHybešova, Brno - Staré Brno, Jihomoravský kraj
- 1+kk
- 23 m²
MHD 3 minuty pěšky • Vybaveno • Parkování
15 900 Kč + 4 420 Kč(691 Kč / m²)
Pronájem bytuHybešova, Staré Brno, Jihomoravský kraj
- 1+kk
- 21 m²
MHD 3 minuty pěšky • Vybaveno • Parkování
15 900 Kč + 4 420 Kč(757 Kč / m²)
Pronájem bytuFrýdlantská, Praha - Kobylisy
- 2+kk
- 45 m²
Částečně vybaveno • Výtah • Parkování
17 000 Kč + 6 200 Kč(378 Kč / m²)
Pronájem bytuHradecká, Hradec Králové - Třebeš, Královéhradecký kraj
- 2+kk
- 45 m²
Částečně vybaveno • Výtah • Balkón 4,1 m² • Sklep 3 m²
14 000 Kč + 2 800 Kč(311 Kč / m²)