Zobrazit mapu
Byty k pronájmu
(4 546 nemovitostí)
Pronájem
Byt
Vybrat nějaké
Pronájem bytuNádražní, Praha - Smíchov
- 2+kk
- 36 m²
MHD 1 minuta pěšky • Částečně vybaveno
18 990 Kč(528 Kč / m²)
Pronájem bytuKörnerova, Brno - Zábrdovice, Jihomoravský kraj
- 2+kk
- 55 m²
MHD 2 minuty pěšky • Částečně vybaveno • Balkón 2 m²
17 800 Kč + 3 530 Kč(324 Kč / m²)
Pronájem bytuKostelec u Křížků - Kostelec u Křížků, Středočeský kraj
- 3+kk
- 65 m²
MHD 4 minuty pěšky • Částečně vybaveno • Parkování
19 000 Kč + 5 000 Kč(292 Kč / m²)
Pronájem bytuU Uranie, Praha - Holešovice
- 2+kk
- 52 m²
MHD 3 minuty pěšky • Částečně vybaveno • Balkón 6 m²
26 000 Kč + 3 000 Kč(500 Kč / m²)
Pronájem bytuNa Kozačce, Praha - Vinohrady
- 1+kk
- 32 m²
MHD 3 minuty pěšky • Vybaveno • Výtah
23 990 Kč + 1 555 Kč(750 Kč / m²)
Pronájem bytuJaselská, Mnichovo Hradiště - Mnichovo Hradiště, Středočeský kraj
- 3+kk
- 68 m²
MHD 6 minut pěšky • Vybaveno
22 990 Kč(338 Kč / m²)
Pronájem bytuSlavínského, Praha - Hlubočepy
- 2+1
- 43 m²
Částečně vybaveno • Garáž • Sklep 0,1 m²
25 000 Kč(581 Kč / m²)
Pronájem bytuČajkovského, Hodonín - Hodonín, Jihomoravský kraj
- 1+kk
- 39 m²
Částečně vybaveno • Výtah • Parkování
10 100 Kč + 11 500 Kč(259 Kč / m²)
Pronájem bytuPod Hájmi, Košice - mestská časť Lorinčík - Lorinčík, Košický kraj
- Dvoupokojový
- 54 m²
MHD 2 minuty pěšky • Vybaveno • Sklep 3 m² • Terasa 12 m²
720 €(13 € / m²)
Pronájem bytuSadovského, Brno - Královo Pole, Jihomoravský kraj
- 4+1
- 120 m²
MHD 3 minuty pěšky • Částečně vybaveno
29 000 Kč + 6 200 Kč(242 Kč / m²)
Pronájem bytuŠtúrova, Teplice - Teplice-Trnovany, Ústecký kraj
- 1+1
- 30 m²
MHD 3 minuty pěšky • Částečně vybaveno
5 500 Kč + 2 000 Kč(183 Kč / m²)
Pronájem bytutřída Edvarda Beneše, Hradec Králové - Třebeš, Královéhradecký kraj
- Garsoniéra
- 30 m²
MHD 2 minuty pěšky • Částečně vybaveno • Výtah • Parkování • Sklep 2 m²
10 500 Kč + 2 000 Kč(350 Kč / m²)
Pronájem bytuZbraslavská, Praha - Malá Chuchle
- 24 m²
MHD 2 minuty pěšky • Vybaveno
31 867 Kč + 5 623 Kč(1 328 Kč / m²)