Pronájem bytu 1+kk • 33 m² bez realitkyZálesí, Praha - Krč
Zálesí, Praha - KrčČástečně vybaveno • Výtah • Lodžie 6,6 m²Vyžadováno pojištění odpovědnostiVyžadováno ověření bezdlužnostiMáte o nabídku zájem?
Ušetřete 18 900 Kč na provizi a komunikujte se všemi majiteli.
Pronajmu nově zrekonstruovaný a klimatizovaný byt 1+KK (33 m2) s lodžií (6,6 m2) poblíž Thomayerovy nemocnice v ulici Zálesí, Praha 4, 10. patro panelového domu.
Kuchyňská linka s indukční deskou, myčkou, elektrickou troubou a mikrovlnou troubou, velká vestavěná šatní skříň, koupelna s prostorným sprchovým koutem, hliníkové okenní žaluzie, nástěnná klimatizace, stmívatelné stropní osvětlení, lodžie s posuvným zasklením, výhled k jihu do tichého prostranství, bezpečnostní dveře. Výborná dostupnost MHD, autobusem 4 min. od stanice metra Kačerov.
Byt je dispozičně optimalizovaný pro jednu osobu a není vhodný pro kuřáky nebo zájemce se zvířaty.
Smlouva na dobu určitou (1 rok), možnost opakovaného prodloužení.
Měsíční nájemné 18.900 Kč, měsíční záloha na energie a služby 4.500 Kč, kauce 40.000 Kč.
Parametry nemovitosti
| Stáří | Nad 50 let |
|---|---|
| Stav | Po rekonstrukci |
| Dispozice | 1+kk |
| Podlaží | 11. podlaží z 11 |
| Vytápění | Ústřední |
| Vlastnictví | Osobní |
| Rekonstrukce | Kompletní |
| Užitná plocha | 33 m² |
| Dostupné od | 18. 5. 2026 |
|---|---|
| Konstrukce budovy | Panel |
| Vybaveno | Částečně |
| Provedení | Luxusní |
| Číslo inzerátu | 1007222 |
| PENB | D - Méně úsporná |
| Umístění | Sídliště |
| Cena za jednotku | 572,73 Kč / m2 |
Co tato nemovitost nabízí?
| Lodžie 6,6 m² |
| Výtah |
V okolí nemovitosti najdete
Máte o nabídku zájem?