
Pronájem bytu 2+1 • 55 m² bez realitkyMörfelder Str. 77b, , Hessen
Tento luxusní byt je plně vybaven a nabízí nejvyšší komfort bydlení. Od kvalitní postele typu boxspring, přes zakázkově vyrobenou vestavěnou skříň až po televizi – vše je již k dispozici. Můžete se ihned nastěhovat a cítit se naprosto pohodlně, aniž byste museli řešit vybavení či zařizování.
Byt se nachází v zavedené tiché rezidenční oblasti v centrální části Kelsterbachu. I přes blízkost letiště neenergie letový hluk. Kelsterbach disponuje vynikající infrastrukturou a velmi dobrou dopravní dostupností, včetně vlastního připojení na dálnici a vlastního příměstského vlakového nádraží, díky čemuž je letiště ve Frankfurtu, města Frankfurt, Mainz, Wiesbaden a Darmstadt možné velmi rychle dosáhnout autobusem nebo S-Bahn. (Linka S-8, S-9 nebo autem – 1 zastávka k frankfurtskému letišti, 3 zastávky do centra Frankfurtu/hlavního nádraží, autobusová zastávka přímo před domem, stanice S-Bahn 8 minut pěšky). Nejbližší autobusová zastávka je hned za rohem a autobusem se během 5 minut, bez potřeby vlastního auta, dostanete k základně Lufthansy i k terminálu. Nákupní možnosti jsou v bezprostřední blízkosti a během několika minut chůze dosažitelné. Kromě toho Kelsterbach nabízí vynikající možnosti pro volnočasové aktivity s řadou restaurací, kaváren, vlastním bazénem se saunovým komplexem, velkým tenisovým kurtem a parky.
V okolí nemovitosti najdete
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.











