Pronájem bytu • 16 m² bez realitkyNovákových, Praha - Libeň
Máte o nabídku zájem?
Ušetřete 8 500 Kč na provizi a komunikujte se všemi majiteli.
AHOJ. Hledám spolubydlící/ho do neobývaného volného pokoje. Jsem Muž - 27, živnostník a prioritou mi je, abychom si lidsky sedli.
V dotyčném pokoji je samostatné umyvadlo se skříňkou a zrcadlem, nová postel s matrací a povlečením, velký pohodlný sedací vak, dostatek úložného prostoru, velký stůl a židle.
Internet mám solidní 1000/200. TV signál není, ale po domluvě může být. Je to tu vhodné jak pro studenta, tak pro pracujícího člověka. Byt je ve 3. patře bez výtahu.
Metro 150m, Tram 200m, Bus 200m
kompletně zařízeno a připraveno okamžitě k nastěhování.
Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte mě kontaktovat skrz zprávy či komunikační platformu.
Parametry nemovitosti
| Stáří | Nad 50 let |
|---|---|
| Stav | Dobrý |
| Dispozice | Ostatní |
| Podlaží | 3. podlaží z 3 |
| Vytápění | Plynové |
| Vlastnictví | Osobní |
| Umístění | Klidná část |
| Cena za jednotku | 531,25 Kč / m2 |
| Dostupné od | 11. 5. 2026 |
|---|---|
| Konstrukce budovy | Cihla |
| Vybaveno | Vybaveno |
| Provedení | Standardní |
| Číslo inzerátu | 1022169 |
| PENB | G - Mimořádně nehospodárná |
| Užitná plocha | 16 m² |
Co tato nemovitost nabízí?
| MHD 2 minuty pěšky |
V okolí nemovitosti najdete
Máte o nabídku zájem?