Pronájem nebytového prostoru • 109 m² bez realitkyRoháčova, Praha - Žižkov
Roháčova, Praha - ŽižkovČástečně vybavenoVyžadováno pojištění odpovědnostiVyžadováno ověření bezdlužnostiMáte o nabídku zájem?
Ušetřete 16 764 Kč na provizi a komunikujte se všemi majiteli.
MČ Praha 3 pronajímá formou výběrového řízení nebytový prostor - NP č. 102 (kolaudované jako ateliér) o celkové velikosti 108,74, který se nachází v 9. nadzemním podlaží panelového domu na adrese Roháčova 301/42, Praha 3.
Termín prohlídky je stanoven na 04.06.2026 od 9:30 do 10:00.
Podrobné informace naleznete na webu MČ Praha 3: Konečný termín pro příjem nabídek je 12.06.2026 do 12:00 hodin. Nabídky se podávají v zalepených obálkách dle pokynů uvedených na webu úřadu, tj. https://www.praha3.cz/potrebuji-zaridit/zivotni-situace/komercni-pronajmy/informace-pro-zajemce-o-nebytove-prostory-a-garazova-stani/volne-nebytove-prostory
Parametry nemovitosti
| Dostupné od | 1. 7. 2026 |
|---|---|
| Konstrukce budovy | Panel |
| Číslo inzerátu | 1022574 |
| Plocha nebytového prostoru | 109 m² |
| Stav | Dobrý |
|---|---|
| Vybaveno | Částečně |
| Poloha nebytového prostoru | Řadový |
| Cena za jednotku | 153,80 Kč / m2 |
Co tato nemovitost nabízí?
V okolí nemovitosti najdete
Máte o nabídku zájem?