Vypadá to, že náš server prochází údržbou nebo jste offline. Některé funkce webu mohou být dočasně nedostupné.
Prodej bytu 3+1 85 m², München, Bavorsko
Prodej bytu 3+1 85 m², München, Bavorsko
Prodej bytu 3+1 85 m², München, Bavorsko
Prodej bytu 3+1 85 m², München, Bavorsko
Prodej bytu 3+1 85 m², München, Bavorsko
Prodej bytu 3+1 85 m², München, Bavorsko
Prodej bytu 3+1 85 m², München, Bavorsko
Prodej bytu 3+1 85 m², München, Bavorsko

Prodej bytu 3+1 • 85 m² bez realitkyMünchen Oberföhring Bayern 81925

München Oberföhring Bayern 81925MHD 1 minuta pěšky • Výtah • Garáž
Cena828 000 €

Více informací

Přeloženo pomocí AI

Kupní cena: 829.000 €

Plocha: 85 m²

Cena za m²: cca 9.740 €/m²

Rok výstavby: 2013 – není třeba renovace

Energetická třída: C (centrální teplo)

Společné náklady: 344 € měsíčně

Rezervy bytu: 6.956 € (stav k 01.01.2025)

Spoluvlastnictví: 15 jednotek, žádné opožděné renovace

Podzemní garáž: 45.000 € (samostatně)

Efektivní dispozice

Dvě koupelny → vzácnost této velikosti

Klidná lokalita + blízkost k řece Isar

Okamžitá dostupnost → žádné riziko neobsazenosti

Třípokojový byt v 1. patře udržovaného bytového domu (rok výstavby 2013) nabízí moderní standard bydlení bez nutnosti renovací. Dispozice je efektivně navržena a umožňuje flexibilní využití – ideální pro páry pracující z domova nebo malé rodiny. Obývací a jídelní část s otevřenou kuchyní tvoří centrální obytný prostor a nabízí přímý přístup k jihozápadnímu balkonku o rozloze cca 12 m². Dvě koupelny (koupelna s vanou a sprchou a samostatná sprchová místnost) zajišťují dodatečný komfort v každodenním životě. Byt je v velmi dobrém stavu a je k okamžitému nastěhování.

Byt se nachází v klidné rezidenční oblasti Bogenhausen / Oberföhring, jen pár minut chůze od břehu řeky Isar a díky volnočasovým možnostem v Englischer Garten udržuje svou hodnotu. Beer garden St. Emmeram i Freysinger Hof jsou dosažitelné pěšky. Nákupní možnosti, školy, mateřské školy a veřejná doprava jsou v docházkové vzdálenosti. Rozvinutá infrastruktura této lokality činí byt dlouhodobě hodnotným.

Důležité informace:

• Celkem 15 jednotek

• Klidná ulice s omezeným provozem

• Profesionální správa domu (Admincasa)