Pronájem garáže • 12 m² bez realitkyHögerova, Praha - Hlubočepy
Högerova, Praha - HlubočepyGarážVyžadováno pojištění odpovědnostiVyžadováno ověření bezdlužnostiMěsíční nájemné3 000 Kč
+ Vratná kauce3 000 Kč
Máte o nabídku zájem?
Ušetřete 3 000 Kč na provizi a komunikujte se všemi majiteli.
Nabízím k pronájmu garážove stani o rozloze 12 m² umístěnou v novostavbě v Hlubocepich, ulice Hogerova. Je to stani cislo 48, viz prilozene foto.
Kontaktovat mě můžete prostřednictvím zpráv na této komunikační platformě a rád se domluvím na prohlídce nebo zodpovím Vaše dotazy.
Parametry nemovitosti
| Dostupné od | 1. 6. 2026 |
|---|---|
| Konstrukce budovy | Cihla |
| Číslo inzerátu | 1023801 |
| Plocha garáže | 12 m² |
| Stav | Novostavba |
|---|---|
| Vybaveno | Nevybaveno |
| Poloha nemovitosti | V bloku |
| Cena za jednotku | 250 Kč / m2 |
Co tato nemovitost nabízí?
| Garáž |
V okolí nemovitosti najdete
Vzdálenost k:
Měsíční nájemné3 000 Kč
+ Vratná kauce3 000 Kč
Máte o nabídku zájem?