Vypadá to, že náš server prochází údržbou nebo jste offline. Některé funkce webu mohou být dočasně nedostupné.
Pronájem bytu 2+1 50 m², Sindelfingen, Bádensko-Württembersko

Pronájem bytu 2+1 • 50 m² bez realitky, Bádensko-Württembersko

, Bádensko-WürttemberskoMHD 17 minut autem • Výtah • Garáž
Měsíční nájemné1 100 €

+ Vratná kauce2 600 €

Více informací

Přeloženo pomocí AI

Udržovaný a zařízený podkrovní byt se 2 pokoji, s jihoorientovaným balkonem, výtahem a výhledem do zeleně. Nachází se blízko centra, ale přesto je tichý.

Balkón je ideální pro slunečné dny a je vybaven posezením i vysouvací markýzou.

Vybavení:

- Obývací pokoj s rozsáhlou výlohou a přístupem na jihozápadní balkon, zařízený pohovkou (včetně rozkládací funkce), highboardem, chytrou TV, televizním křeslem a rozkládacím pracovním/jídelním stolem.

- Ložnice s postelí king size pro 1 až 2 osoby (160 x 200) a šatní skříní.

- Moderní vestavěná kuchyň bez úchytů, plně vybavená myčkou nádobí, mikrovlnnou troubou, lednicí, troubou, varnou deskou, nádobím, hrnci atd.

- Koupelna s moderní dešťovou sprchou, zrcadlovou skříní, fénem, ručníky, umyvadlovou skříňkou a topným sušičem ručníků.

- V bytě je pračka i sušička, dále také žehlička, žehlící prkno, vysavač atd.

- Toaleta se zrcadlem a umyvadlem.

- Předsíň s věšákem a botní skříní.

- Sklep.

V ceně nájmu je zahrnuto:

- Příplatek za zařizování bytu

- Parkovací místo v podzemní garáži

V ceně nájmu nejsou zahrnuty:

- Přenositelně vybíratelné služby (např. odpad, údržba, správa budovy, zimní údržba apod.)

- Spotřebitelské náklady (elektřina, voda, vytápění)

- Internet a poplatky za vysílání

Další informace:

- Byt je určen pro nekuřáky

- Do apartmánu se pohodlně dostanete výtahem

- Mluvíme anglicky

Celkový nájem / Kauce:

1 100 eur čistého nájemného (včetně příplatku za zařízený byt + parkovací místo v podzemní garáži

+ cca 200 eur nákladů na služby / spotřebitelské náklady

= celkem cca 1 300 eur celkového nájmu

Kauce činí 3 000 eur

Byt se nachází v oblasti Goldberg ve Sindelfingenu, blízko centra, ale přesto v klidu.

V bezprostředním okolí se nachází mnoho obchodních možností (Breuningerland, Kaufland, IKEA, Hofmeister apod.) a také řada firem jako Mercedes Benz Werk, Bitzer, Lear Corporation, HdK - Häuser der Konfektion, Messe Sindelfingen apod. a rovněž volnočasových zařízení, například termální lázně / venkovní bazén Böblingen, a lezení centrum Roccadion, vše v docházkové vzdálenosti.

Veřejná doprava (s-Bahn / autobusová zastávka) je dosažitelná během několika minut chůze.

Byt se nachází v nejvyšším patře a má jihozápadní orientaci – ideální pro milovníky slunce a ty, kteří preferují světlé byty.

Parametry nemovitosti

StáříNad 50 let
StavPo rekonstrukci
Podlaží3. podlaží z 3
Užitná plocha50
Dostupné od22. 5. 2026
Dispozice2+1
Číslo inzerátu1026079
Cena za jednotku22 € / m2

Co tato nemovitost nabízí?

Balkón
Garáž
Výtah
Sklep
MHD 17 minut autem

V okolí nemovitosti najdete

MHDWaldheim
🚘 7 505 m (17 min)
PoštaUPS Access Point
🚘 4 438 m (13 min)
ObchodBreuningerland Sindelfingen
🚘 3 765 m (12 min)
BankaVereinigte Volksbank AG
🚘 4 784 m (12 min)
RestauraceBona Vita
🚘 2 726 m (7 min)
LékárnaDie Apotheke im Breuningerland
🚘 3 708 m (11 min)
ŠkolaGrundschule Königsknoll
🚘 2 855 m (7 min)
Mateřská školaKäthe-Kollwitz-Weg
🚘 3 174 m (9 min)
SportovištěBadezentrum Sindelfingen
🚘 3 306 m (8 min)
Hřiště
🚶 406 m (5 min)

Vzdálenost k: