Vypadá to, že náš server prochází údržbou nebo jste offline. Některé funkce webu mohou být dočasně nedostupné.
Prodej bytu 2+1 47 m², Burgstädt, Sasko
Prodej bytu 2+1 47 m², Burgstädt, Sasko
Prodej bytu 2+1 47 m², Burgstädt, Sasko
Prodej bytu 2+1 47 m², Burgstädt, Sasko
Prodej bytu 2+1 47 m², Burgstädt, Sasko
Prodej bytu 2+1 47 m², Burgstädt, Sasko
Prodej bytu 2+1 47 m², Burgstädt, Sasko

Prodej bytu 2+1 • 47 m² bez realitky, Sasko

, SaskoMHD 1 minuta pěšky • Výtah • Parkování
Cena57 000 €

Více informací


Přeloženo pomocí AI

2-pokojový byt v klidné lokalitě s úžasným výhledem pro vlastníka nebo investora

Světlý a klidný byt (3. patro) s úžasným výhledem do okolních zahrad je vhodný pro jednu nebo dvě osoby. Nabízí prostorný obývací pokoj s jídelním koutem, sousedící kuchyň, ložnici a koupelnu se sprchou a toaletou. K bytu náleží vlastní sklepní kóje a parkovací místo pro automobil.

Budova byla v letech 1994–1996 kompletně rekonstrukcí zmodernizována a je ve velmi dobrém stavu. Byt byl pravidelně renovován a bude k dispozici od 1. 9. 2026.

Byt je bezbariérový a je přístupný výtahem nebo schodištěm. Na pozemku se nachází udržovaná zahrada s dětským hřištěm.

Dům disponuje sklepem pro kola a úložnou místností pro kočárky.

Burgstädt se nachází přibližně osm kilometrů severovýchodně od Limbach-Oberfrohna a 15 kilometrů severně od Chemnitzu. Město má přibližně 11 000 obyvatel a k malebnému Muldentalu je to jen pár minut autem. Centrální poloha a výhodná dopravní dostupnost na bývalou spolkovou silnici B95 a dálnice BAB 72 / BAB 4 umožňují snadný přístup do Burgstädtu ze všech směrů.

Burgstädt se nachází na železniční trati mezi Chemnitzem a Lipskem. Tuto trať obsluhuje regionální expresní linka RE 6, která jede každou hodinu směrem k Chemnitzu i Lipsku.

Zařízení denní potřeby se nacházejí v bezprostředním okolí, školy a lékaři jsou dosažitelní během několika minut chůze. Burgstädt má velký krytý bazén s wellness saunovým areálem, který se nachází ve sportovně-kulturním centru "Am Taurastein".

TV: kabelové připojení, anténní připojení

DSL připojení

Služby: správce domu

Neváhejte nás kontaktovat pro sjednání prohlídky.

Parametry nemovitosti

StáříNad 50 let
Dispozice2+1
Číslo inzerátu1028366
Užitná plocha47
StavPo rekonstrukci
Podlaží3. podlaží z 4
PENBD - Méně úsporná
Cena za jednotku1 212,77 € / m2

Co tato nemovitost nabízí?

Bezbariérový přístup
Parkování
Sklep
Výtah
MHD 1 minuta pěšky

V okolí nemovitosti najdete

MHDBurgstädt, Fachmarktzentrum
🚶 110 m (1 min)
PoštaSandra's Posthaus
🚶 436 m (5 min)
ObchodAldi Nord
🚶 183 m (2 min)
BankaSparkasse
🚶 269 m (3 min)
RestauraceAl Capone
🚶 217 m (3 min)
LékárnaElefanten-Apotheke
🚶 230 m (3 min)
ŠkolaGymnasium Burgstädt
🚶 469 m (6 min)
Mateřská školaDRK Kindertagesstätte "Sonnenblume"
🚶 544 m (7 min)
Sportoviště
🚘 934 m (3 min)
Hřiště
🚶 441 m (5 min)

Vzdálenost k:

Podobné nabídky jako tato nemovitost

  • Prodej
  • Byt
  • 2+1, 2+kk, 3+1, 3+kk

Zobrazit všechny nabídky

Komerční banka – bydlení