
Pronájem bytu 2+1 • 95 m² bez realitkyRosenstraße 5 Großhesselohe Pullach im Isartal Bayern 82049
Rosenstraße 5 Großhesselohe Pullach im Isartal Bayern 82049MHD 1 minuta pěšky • ParkováníVila z 30. let, v roce 2018 láskyplně zrestaurovaná, s přístavbami a rozsáhlými terasami otevřenými ze tří stran. Ideální pro singles nebo páry, kteří si cení prostorných místností a kvalitního vybavení, kterým není lhostejná ekologie, kteří rádi bydlí v zeleném prostředí a přitom chtějí být za 20 minut v centru města.
Jedna ložnice, koupelna s bezbariérovou podlažní sprchou a vanou a jeden prostor určený k bydlení, jídelní a kuchyňské činnosti.
Výjimečným prvkem je kvalitní truhlářská kuchyně s plynovým i elektrickým sporákem a špičkovými přístroji značky Neff.
Přizpůsobeno i starším obyvatelům
Byt je plně bezbariérový a přístupný i vozíčkářům.
Ekologický obytný komplex
• Nízkopříjmový / Nízké energetické nároky budovy
• Využití dešťové vody
• Tepelné čerpadlo
• Fotovoltaický systém, nájemní elektřina (dle přání)
• Ekologické stavební materiály
• Podlahy z přírodního dřeva pocházejícího z německých lesů a vyráběné v Německu
• Okna s nízkým odrazem, která minimalizují srážení ptáků a zároveň poskytují hnízdiště pro ptáky a netopýry – respektují tak i naše opeřené spolubydlící
Výjimečný šarm
Byt v historické i novostavbě, s velkou terasou obklopující dům, zasazenou pod stromy starými až 100 let.
Klenotem je vstupní hala a schodiště s dubovou stupnicí a kovaným zábradlím – již při vstupu do domu se člověk cítí jako doma.
Třešnička na dortu – vypínač světel v barvách světově proslulého architekta Corbusiera.
V klidné vedlejší ulici s veřejnou zeleňí a v bezprostřední blízkosti S-Bahn se nachází tento prostorný a světlý byt v rodinném obytném komplexu se stromy, které mají až 100 let.
Mateřské školy, základní školy a gymnázia, stejně jako obchody pro každodenní potřeby, jsou v bezprostřední blízkosti.
Pullach je živá obec s téměř 20 kavárnami a restauracemi a nabízí koncerty a divadelní představení v komunitním domě. Různé spolky – od sportovních a hudebních, přes taneční a zpěvné kruhy až po sdružení na ochranu přírody, pracovní skupiny pro životní styl a dobrovolnou hasičskou službu – poskytují nespočet možností, jak se zapojit nebo trávit volný čas.
Komfort
• Bezbariérová podlažní sprcha
• Vana
• Koupelnové dlaždice Solnhofener
• Příjemné teplo díky podlahovému vytápění a radiátorům
• Zařízení na čerstvou vodu v bytě, které snižuje tvorbu vodního vápence a chrání před popálením
• Plynový a elektrický sporák v kuchyni
• Internetové připojení v každé místnosti
• Snížení vyzařování díky možnosti odpojení elektrického proudu v ložnici
• Satelitní systém s bezplatným příjmem ze dvou satelitů (Astra a Eutelsat)
• Přepínatelné zásuvky ke snížení spotřeby v pohotovostním režimu
• Zásuvky v každém rohu místnosti
• Velká terasa orientovaná na jih, západ i sever uprostřed přírody
• Společný posezení v zahradě
























