
Pronájem bytu 2+1 • 28 m² bez realitkyUnterföhring Unterföhring Bayern 85774
Příroda na dosah: tento půvabný studiový byt v přízemí se nachází vedle parku a řeky Isar, s dvěma jezery v docházkové vzdálenosti. Centrum Mnichova je dosažitelné autem nebo veřejnou dopravou za pouhých 15 minut.
Byt je částečně zařízený a nabízí vše, co potřebujete pro pohodlný každodenní život: otevřenou kuchyň, koupelnu a šatnu. Ve sklepě je k dispozici společná prádelna.
Perfektní pro jednu osobu, která si cení klidu, přírody a snadného přístupu do města.
Klidné a přírodní: tento půvabný podzemní byt se nachází přímo u parku a řeky Isar – dvě jezera jsou dostupná pěšky. Centrum Mnichova je dosažitelné autem nebo veřejnou dopravou za pouhých 15 minut.
Částečně zařízený byt nabízí vše, co potřebujete pro pohodlný každodenní život: otevřenou kuchyň, koupelnu a šatnu. Ve společné prádelně v budově je k dispozici prádelna.
Ideální pro jednu osobu, která si cení přírody, klidu a výborné dostupnosti do města.
Vybavení – vyšší standard: parkety, podlahové vytápění, vytápění ekologicky šetrnou geotermální energií.
Kuchyň je kompletně vybavená, skříně jsou prostorné a robustní s osvětlením.
Manželská postel s ortopedickou matrací. Počítačový stůl.
Koupelna je vybavena zakázkovými skříněmi a moderními dlaždicemi.
Vybavení – prémiový standard: parkety, podlahové vytápění, vytápění ekologicky šetrnou geotermální energií.
Kuchyň je kompletní, skříně jsou prostorné a robustní s osvětlením.
Manželská postel s ortopedickou matrací. Počítačový stůl.
Koupelna je vybavena zakázkovými skříněmi a moderními dlaždicemi.
Blízko sídel společností Allianz, Sky, BR a dalších televizních stanic.
Na jedné straně klid bydlení uprostřed parku; na druhé straně blízkost centra města, které lze krátkou jízdou na kole podél řeky Isar snadno dosáhnout.
Na jedné straně se stává důležitým klid bydlení uprostřed parku, zejména v době pandemie korony. Na druhé straně blízkost centra města, které lze dosáhnout krátkou jízdou na kole podél řeky Isar nebo vlakem, metrem či autobusem.





















