
Prodej domu • 65 m² bez realitky, Dolní Sasko
Na prodej je pečovatelský apartmán v zavedené seniorském sídle v 38536 Meinersen / čtvrť Ohof (Dolní Sasko). Nemovitost je ideální pro kapitálové investory, kteří kladou důraz na dlouhodobě plánovatelné výnosy a nízké správcovské nároky. Apartmán je součástí profesionálně provozovaného pečovatelského zařízení a je pronajat prostřednictvím dlouhodobé všeobecné nájemní smlouvy společnosti DOREA Beteiligungsgesellschaft mbH.
Zvláštní výhodou je, že riziko neobsazenosti nese nájemce, nikoli vlastník. Nájemné je vypláceno bez ohledu na aktuální obsazenost apartmánu.
Obec Meinersen se nachází v okrese Gifhorn v Dolním Sasku a využívá své výhodné polohy mezi Wolfsburgem, Gifhornem, Brunswickem a Hannoverem. Vzhledem k demografickým změnám a rostoucí poptávce po pečovatelských místech představuje tato nemovitost zajímavou a dlouhodobě poptávanou investiční formu.
Parametry nemovitosti
| Stáří | Nad 50 let |
|---|---|
| Číslo inzerátu | 1043228 |
| Cena za jednotku | 1 676,92 € / m2 |
| Stav | Po rekonstrukci |
|---|---|
| Užitná plocha | 65 m² |
Co tato nemovitost nabízí?
V okolí nemovitosti najdete
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.
