Prodej bytu 3+1 • 75 m² bez realitky, Hessen
Tento 75 m² velký byt nabízí se svými třemi pokoji praktické uspořádání pro každodenní život: velký, světlý obývací pokoj s okny od podlahy ke stropu, krbem a s prostorem pro jídelní kout, dvě zhruba stejně velké ložnice, koupelnu s vanou/sprchou a toaletou a také hostinskou toaletu. Kuchyň je vybavena kompletní vestavnou kuchyňskou linkou. Byt je k dispozici od srpna pro vaše nastěhování a poskytuje pevný základ pro vaši individuální úpravu, je však zároveň vhodný i pro investory.
Byt se nachází v ulici Frankfurter Straße v Usingenu. Lokalita se vyznačuje dobrou dostupností k místní infrastruktuře, díky níž lze pohodlně vyřizovat každodenní záležitosti. Autobusová zastávka se nachází přímo před domem.
K bytu náleží parkovací místo v podzemní garáži, které je zahrnuto v kupní ceně.
Tento prodej probíhá soukromou cestou, neplatí žádná provize.
Kontaktování makléřů je nežádoucí a bude stíháno podle §7 odst. 2 č. 3 UWG.
V okolí nemovitosti najdete
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.












