Vypadá to, že náš server prochází údržbou nebo jste offline. Některé funkce webu mohou být dočasně nedostupné.

Zobrazit mapu

Byty na prodejNěmeckoHessenHochtaunuskreis

(5 nemovitostí)

Prodej bytuHöhestraße 23, , Hessen

• 4+1
  • 170 m²

MHD do minuty pěšky • Výtah • Parkování

849 000 € + 565 €(4 994 € / m²)

Prodej bytu, Hessen

• 4+1
  • 104 m²

MHD 2 minuty pěšky

479 000 € + 400 €(4 606 € / m²)

Prodej bytu, Hessen

• 3+1
  • 95 m²

MHD 2 minuty pěšky • Garáž

342 000 € + 320 €(3 600 € / m²)

Prodej bytu, Hessen

• 3+kk
  • 134 m²

MHD 1 minuta pěšky • Výtah • Garáž

899 000 € + 505 €(6 709 € / m²)

Prodej bytu, Hessen

• 4+1
  • 110 m²

MHD 2 minuty pěšky • Garáž

495 000 € + 420 €(4 500 € / m²)

ČSOB Hypoteční banka