Vypadá to, že náš server prochází údržbou nebo jste offline. Některé funkce webu mohou být dočasně nedostupné.
Prodej domu 250 m², pozemek 1.180 m², Friedberg, Bavorsko

Prodej domu • 250 m² bez realitky, Bavorsko

Nový
, BavorskoMHD do minuty pěšky • Parkování • Garáž
Cena2 000 000 €

Více informací


Přeloženo pomocí AI

Jedinečný dům pro dvě rodiny v klidné vynikající poloze s přístavbou kanceláře, sestávající z:

• Přízemí: 3,5 pokoje, kuchyň, koupelna s vanou a terasou.

• 1. patro: 3,5 pokoje, kuchyň, koupelna s vanou a skleněnou sprchovou zástěnou a balkonem.

• Podkroví: 2 pokoje, kuchyňský kout, WC.

• Přístavby: 2 velké, světlé místnosti s WC a samostatným vchodem, vhodné například jako kancelář.

• 4 samostatné garáže, každá s dalším parkovacím místem před garáží.

• 2 další parkovací místa v dvoře – teoreticky tedy místo pro 10 vozidel.

• Bazén o rozměrech 8 m x 4 m včetně posuvného tepelně izolovaného přístřešku a krytého posezení.

Celá obytná a užitná plocha činí přibližně 250 m², přičemž obytné a ložnicové prostory jsou orientovány přímo na jih. Všechny místnosti mají okna. Samozřejmě je dům navíc kompletně s podkrovím.

Pozemek o rozloze 1180 m² má naprosto klidnou a slunnou polohu. Nemovitost se nachází v městské části, kam mohou vjíždět automobilová vozidla pouze obyvatelé; v samotné ulici bydlí jen několik majitelů. Díky rychlému přímému spojení s dálnicí 8 (Mnichov/Stuttgart) a bezprostřední blízkosti tramvajové linky v Augsburgu je zajištěna skvělá dopravní dostupnost. V okolí se navíc nachází nádherné místo k odpočinku u Friedberger Baggersee, které je dosažitelné pěšky, stejně jako nádraží Augsburg/Hochzoller s přímým spojením na Mnichov a Augsburg, a nedaleko leží i Augsburgerský Kuhsee.

Dům, postavený v letech 1959/60, byl v průběhu let pravidelně udržován; procházel výměnami oken, parketových podlah, kuchyní, koupelen, renovacemi teras, instalací designového krbového kamna a úpravou bazénové části. Je ihned k nastěhování, avšak při přestěhování bude třeba provést určité rekonstrukce.

Shrnuto:

Jedná se o jedinečný a vzácný objekt v klidné a slunné okrajové části Friedbergu resp. Augsburgu, který nabízí mnoho prostoru a možností úprav. Navíc disponuje skvělou dopravní dostupností (dálnice 8, Aichach 25, tramvajová linka 6 z Augsburgu, nádraží Hochzoller) a po případné rekonstrukci se promění v opravdový klenot, tedy moderní oázu s vysokým volnočasovým potenciálem.

Parametry nemovitosti

StáříNad 50 let
Číslo inzerátu1044612
Užitná plocha250
Celkem podlaží3
StavDobrý
PENBG - Mimořádně nehospodárná
Plocha pozemku1 180
Cena za jednotku8 000 € / m2

Co tato nemovitost nabízí?

Balkón
Garáž
Parkování
Terasa
Sklep
MHD 0 minut pěšky

V okolí nemovitosti najdete

MHDFriedberg Marienplatz
🚶 34 m (0 min)
PoštaDeutsche Post
🚶 506 m (6 min)
ObchodWeltladen
🚶 15 m (0 min)
BankaHypoVereinsbank
🚶 97 m (1 min)
RestauraceGasthaus Zieglerbräu
🚶 42 m (1 min)
LékárnaRosenapotheke
🚶 83 m (1 min)
ŠkolaMittelschule Friedberg
🚶 220 m (3 min)
Mateřská školaEv. KiTa Der Gute Hirte
🚶 582 m (7 min)
SportovištěKampf- und Selbstverteidigungsschule Friedberg
🚶 807 m (10 min)
HřištěStadtgraben
🚶 408 m (5 min)

Vzdálenost k:

Podobné nabídky jako tato nemovitost

  • Prodej
  • Dům

Zobrazit všechny nabídky

Zobrazit všechny nabídky

Stále hledáte to pravé?

Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.