
Prodej bytu 3+kk • 70 m² bez realitkyPřípotoční, Praha - Vršovice
Využít program Bydlím hned, koupím později
Nabízíme k prodeji jedinečný mezonetový byt 3+kk o celkové výměře 70 m² v osobním vlastnictví, nacházející se v oblíbené lokalitě Praha 10, Vršovice. Byt je situován v nejvyšším podlaží cihlového domu a díky svému mezonetovému řešení nabízí vzdušný prostor, dostatek soukromí a příjemnou atmosféru, kterou v běžných bytech jen těžko naleznete.
Byt prošel v roce 2019 kompletní rekonstrukcí, v rámci které byly modernizovány rozvody, podlahy, koupelna, kuchyně i veškeré interiérové prvky. Nemovitost je ve velmi dobrém technickém stavu a nevyžaduje žádné okamžité investice. Nový majitel se může bez dalších nákladů ihned nastěhovat.
Velkou výhodou bytu je vlastní plynový kotel, který zajišťuje vytápění i ohřev teplé vody. Díky tomu má majitel plnou kontrolu nad spotřebou a náklady na energie bez závislosti na centrálních dodávkách tepla.
Dominantou bytu je světlý obývací pokoj propojený s kuchyňským koutem, který tvoří přirozené centrum celého bydlení. Ve spodním podlaží se nachází hlavní ložnice, koupelna a samostatné WC. Druhá ložnice je umístěna v horní části mezonetu. Díky útulnému podkrovnímu charakteru a nižší výšce stropu je ideální jako pokoj na spaní, dětský pokoj, pokoj pro hosty. Právě toto řešení dodává bytu osobitý charakter a efektivně využívá každý metr prostoru.
Jedním z největších benefitů této nemovitosti jsou nádherné výhledy. Z oken je otevřený pohled na zeleň v oblasti Bohdalce a panorama Prahy 4 včetně moderních kancelářských budov. Díky okolní zástavbě nedochází k bezprostřednímu zastínění bytu a interiér tak disponuje dostatkem denního světla po celý den.
Rodiny s dětmi ocení rozsáhlé dětské hřiště nacházející se přímo před domem. Děti tak mají bezpečný prostor pro hry doslova pár kroků od vchodu. V bezprostředním okolí naleznete školy, školky, obchody, restaurace, sportovní vyžití i další služby potřebné pro pohodlný každodenní život.
Lokalita Vršovic patří dlouhodobě mezi nejžádanější části Prahy. Kombinuje výbornou občanskou vybavenost s rychlou dostupností do centra města. V docházkové vzdálenosti jsou zastávky tramvají a autobusů, nedaleko se nachází železniční stanice Praha-Vršovice a během několika minut se pohodlně dostanete do centra i na hlavní dopravní tahy.
K bytu je dlouhodobě využívána sklepní kóje (rekonstrukce 2026) o velikosti přibližně 2,5 m², která je pronajata od SVJ a poskytuje dostatek prostoru pro uložení sezónních věcí. Další významnou výhodou je vlastní půdní prostor o velikosti přibližně 12 m², přístupný přímo z bytu. Tento prostor nabízí nadstandardní možnosti skladování a představuje praktický bonus, který je u podobných bytů velmi vzácný.
Další přidanou hodnotou je plánovaná výstavba výtahu v domě, která by měla být podle současných informací realizována v horizontu přibližně dvou let. Po dokončení se výrazně zvýší komfort bydlení a lze očekávat také pozitivní vliv na budoucí hodnotu nemovitosti.
Byt je ideální volbou pro rodinu hledající kvalitní bydlení.
Realitní kanceláře prosím nekontaktovat!!!
Parametry nemovitosti
| Dostupné od | 19. 7. 2026 |
|---|---|
| Konstrukce budovy | Cihla |
| Vybaveno | Vybaveno |
| Číslo inzerátu | 1046930 |
| PENB | G - Mimořádně nehospodárná |
| Užitná plocha | 70 m² |
| Cena za jednotku | 164 285,71 Kč / m2 |
| Stav | Velmi dobrý |
|---|---|
| Dispozice | 3+kk |
| Podlaží | 5. podlaží z 5 |
| Vlastnictví | Osobní |
| Umístění | Klidná část |
| Rizika | Prověřit » |
Co tato nemovitost nabízí?
| Sklep 2,5 m² | |
| Parkování |
V okolí nemovitosti najdete
Využít program Bydlím hned, koupím později
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.






















