Prodej domu • 250 m² bez realitky, Mecklenburg-Vorpommern
Nabízí se dům se stodolou v cihlovém provedení. V přízemí hlavní budovy byla do roku 2016 provozována restaurace. Bar a části vybavení zde zůstaly, takže by se prostory opět mohly využít pro gastronomii. Možné je však také jiné komerční využití (kancelář, ordinace) nebo přestavba na bydlení. Momentálně zde najdete tři jídelní prostory, kancelář, kuchyni a sanitární zařízení (ženské/mužské WC). V patře se nachází pět pokojů určených k bydlení, přičemž jeden má balkon. Dále je zde infra-sauna s přístupem na terasu, vanová a sprchová koupelna, WC, kuchyně s vestavěným nábytkem a spotřebiči, stejně jako chodba a schodiště.
Půda není upravena a nabízí úložné prostory a sušárnu.
V sklepě se nachází úložné prostory a topení s přidruženými olejovými nádržemi. Je zde také připojení na silný proud.
K objektu náleží průjezdová stodola o přibližně 200 m² zastavěné plochy. Strop mezi přízemím a patrem byl nedávno kompletně zrekonstruován. Byla instalována jeřábová zařízení, která otevírají další možnosti využití.
Celý pozemek je oplocen a disponuje samostatně vymezenou zahradní částí, kde se nachází také zahradní rybník.
Budovy jsou ve stavebně solidním a udržovaném stavu a byly postupně renovovány a modernizovány. Pro krytinu hlavní budovy byla použita přírodní břidlice. Stodola a mezistavba garáží byly nedávno pokryty trapezovým plechem.
Objekt je vybaven běžnou infrastrukturou. Kromě vody, kanalizace, elektřiny a telefonu je zde také optické připojení. Alternativně k olejnému topení jsou v hlavní budově tři kotlové krbové pece a krbová kamna.
Obec Eldena se nachází u řeky Elde, podle které je pojmenována. Obec patří do okresu Grabow v okrese Ludwigslust-Parchim (MV).
Místo leží 14 km jihozápadně od Ludwigslustu a severovýchodně od Dömitzu u silnice B 191. Dálnice A 14 je také dobře dostupná.
V obci jsou k dispozici nákupní možnosti (supermarket) a také lékař, lékárna, čerpací stanice, základní škola, mateřská škola, sportovní klub a další služby.
Region nabízí vysokou kvalitu života. Okolní příroda láká k rozmanitým volnočasovým aktivitám, jako je pěší turistika, cyklistika a jízda na koni. Mnoho jezer, rekreačních oblastí a řeka Labe poskytují další vyžití a činí tuto lokalitu zvláště atraktivní pro milovníky přírody.
Parametry nemovitosti
| Stáří | Nad 50 let |
|---|---|
| Číslo inzerátu | 1047800 |
| Užitná plocha | 250 m² |
| Celkem podlaží | 2 |
| Stav | Dobrý |
|---|---|
| PENB | G - Mimořádně nehospodárná |
| Plocha pozemku | 1 858 m² |
| Cena za jednotku | 748 € / m2 |
Co tato nemovitost nabízí?
| Balkón | |
| Garáž | |
| MHD 5 minut pěšky |
| Sklep | |
| Terasa |
V okolí nemovitosti najdete
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.






















