
Prodej domu 4+1 • 120 m² bez realitkyRosenthal 12, , Šlesvicko-Holštýnsko
Rosenthal 12, , Šlesvicko-HolštýnskoMHD 1 minuta pěšky • Parkování • GarážMěstský puls potkává zelené ticho
Představte si, že bydlíte v poklidné zóně s rychlostním omezením 30 km/h, jen 5 minut pěšky od řeky Schwentine, veřejného bazénu a zvířecí rezervace. V této žádané lokalitě Raisdorf vám nabízíme nejen dům, ale skutečný životní styl. S pozemkem o rozloze 1 600 m² vlastníte zde jednu z největších soukromých zelených ploch v okolí – ráj pro děti, zahrádkáře a všechny hledající klid.
Řadový dům postavený v roce 1921 nabízí přibližně 120 m² obytné plochy, které poskytuje dostatek prostoru pro individuální rozvoj.
• Stav: částečně zrekonstruován v roce 2007 (elektroinstalace, koupelny, moderní vestavěná kuchyň).
• Pokoje: 4 prostorné a světlé místnosti, nabízející útulnou atmosféru.
• Zvláštnost: Plynulý přechod od obývací a jídelní části do kuchyňského bloku.
Zahrada: Pohádkový sen
Srdcem této nemovitosti je bezpochyby pozemek.
• Jablečný sad: Vlastní sklizeň přímo u zadních dveří.
• Volnost: 1 600 m² nabízí prostor pro bazény, skleníky nebo prostě nekonečný klid.
Údaje
• Kupní cena: 360 000 €
• Provize: Pro kupujícího bez provize
• Typ nemovitosti: Řadový dům
• Rok výstavby: 1921
• Pozemek: cca 1 600 m²
• Obytná plocha: cca 120 m²
• Pokoje: 4
• Koupelny: 2, s vanou i se sprchou
• Počet pater: 2 a přestavěné podkroví
• Rekonstrukce: částečně zrekonstruován v roce 2007 (elektroinstalace, koupelny, kuchyň)
• Typ topení: centrální olejové topení
• Vybavení: vysoce kvalitní vestavěná kuchyň (2007), terasa, rozsáhlé přístavby včetně prádelny
• Sklep: částečně podsklepený
• Parkování: 2 parkovací stání a 1 garáž
• Střešní tvar: sedlová střecha
• Dostupnost: od 01. 07. 2026
• Prohlídka: po domluvě
• Přízemí: hostinská koupelna s vanou a toaletou, vstupní chodba, obývací-jídelní kuchyň, předsíň
• 1. patro: koupelna se sprchou, šatna, chodba, 2 ložnice
• Podkroví (přestavěné): dětský pokoj
• Sklep: 2 místnosti
• Přístavba: sestávající z několika místností, mimo jiné prádelna a kotelna
Nemovitost se nachází v Schwentinentalu, v části Raisdorf, na předměstí Kielu. Obchody, lékaři, banky a vše potřebné pro každodenní život jsou dosažitelné pěšky. Školy a sportovní haly se nachází ve stejné ulici. Ostseepark Raisdorf je autem vzdálen přibližně 5 minut, kde naleznete širokou nabídku obchodů. Navíc se zde nachází i supermarket ještě blíže. Vlakové nádraží, odkud je přibližně dvakrát za hodinu spojení do Kielu a směrem na Plön/Lübeck, je vzdálen asi 10 minut, a nejbližší autobusová zastávka se nachází bezprostředně u pozemku. Oblast rekreace s řekou Schwentine, velkým dětským hřištěm a veřejným bazénem je dosažitelná pěšky za cca 5 minut. Díky silnicím Bundesstrasse 76 a 203 máte dobré spojení směrem na Puttgarden, Kiel a Preetz/Plön/Lübeck, stejně jako k pobřeží Baltského moře u Schönbergu.
Pečlivě udržovaný řadový dům v klidné lokalitě disponuje moderním, novým vybavením. Nemovitost, která byla z velké části zrekonstruována a nově renovována, získává svým šarmem díky moderní otevřené kuchyni, pohodlné koupelně s vanou, krásně uspořádaným pokojům a idylické, ale centrální poloze. Navíc nemovitost se svým velkým přístavbou (která později doporučuje rekonstrukci) nabízí spoustu úložných prostor a různé možnosti využití, a se svým malým zadním dvorem a velkou terasou si můžete užívat romantické útočiště.
V roce 2007 byly všechny podlahy v přízemí pokryty vysoce kvalitním laminátem, v koupelně byly zvoleny dlaždice s dřevěným vzhledem – odpovídající stěnovým dlaždicím v imitaci juramarmoru. Také byly obnoveny dveře včetně vstupních dveří. Moderní vestavěná kuchyň s masivní pracovní deskou z granitu a integrovaným žehlícím prknem zůstává v domě. Nápadné je množství zásuvek, které usnadňují každodenní práci. V rámci částečné rekonstrukce v roce 2007 byly jak v kuchyni, tak v přízemní koupelně vyměněny mnohé elektrické a vodovodní rozvody. V prvním patře byl instalován nový jističový rozvaděč. Veškerá elektrická vedení v domě jsou třížilová. Horní část domu byla renovována na počátku 90. let.
V okolí nemovitosti najdete
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.

















