Pronájem bytu 2+1 • 52 m² bez realitkySpolupráce, Praha - Nusle
Máte o nabídku zájem?
Ušetřete 20 000 Kč na provizi a komunikujte se všemi majiteli.
Přímý majitel nabízí k pronájmu byt na Praze 4 ulice Spolupráce. Jedná se o 2+1+2x balkón v cihlovém domě, 4.p. s výtahem, 52m2. Dva prostorné pokoje jsou neprůchozí, každý s vlastním balkónem. Samostatná menší kuchyň s linkou, lednicí, pečící troubou, dvojvařičem. Rekonstruovaná koupelna je s vanou a WC. V bytě je malá komora s pračkou. V uzamčeném suterénu domu je sklepní kóje. V bytě je možné nechat dvě skříně a postel. Vytápění - ústřední topení, ohřev vody - centrální.
Dům i okolí jsou tiché a udržované. V blízkosti metro Pankrác a Pražského povstání, výborně dostupné autobusové i tramvajové spoje, OC Arkády, park Jezerka, školy, restaurace - vše do několika minut chůze.
Byt je vhodný pro 1-2 osoby. Volný začátkem července. Nájemné 20000,- . Záloha na topení, vodu a služby domu je 4400,- /2 osoby, 4000,-1 osoba, je včetně elektřiny a 1x ročně se vyúčtuje. Kauce 30000,-. Nájemník si hradí sám pouze internet.
Parametry nemovitosti
| Dostupné od | 1. 7. 2026 |
|---|---|
| Konstrukce budovy | Cihla |
| Vybaveno | Částečně |
| Vytápění | Ústřední |
| Vlastnictví | Osobní |
| Umístění | Klidná část |
| Cena za jednotku | 384,62 Kč / m2 |
| Stav | Velmi dobrý |
|---|---|
| Dispozice | 2+1 |
| Podlaží | 4. podlaží z 5 |
| Číslo inzerátu | 177850 |
| PENB | D - Méně úsporná |
| Užitná plocha | 52 m² |
Co tato nemovitost nabízí?
| Balkón 2 m² | |
| MHD 2 minuty pěšky |
| Sklep 2 m² | |
| Výtah |
V okolí nemovitosti najdete
Máte o nabídku zájem?