
Inzerát již není v nabídce
Pronájem bytu 2+kk • 50 m² bez realitkyLidická, Praha - Smíchov
We do speak English.
Nabízím k pronájmu zcela zařízený byt v ulici Lidická - Smíchov. Byt je po kompletní rekonstrukci (elektrika, voda, podlahy, bezpečnostní dveře, boiler, koupelna, kuchyň). ! Skvělý na home office. Jedná se byt 2kk (1+1) o velikosti 50m2. V kuchyni se nachází sklokeramická deska, trouba, lednice, myčka, nádobí. Koupelna se sprchovým koutem a WC + pračka. Wifi internet a pracovní stůl. Za příplatek možnost parkovaní ve vnitrobloku (automatická brána, kamerový systém). Vysokorychlostní internet v domě. Byt pronajímáme zařízený + možno dodat nádobí. Do bytu je možné dodat více zařízení jako skříně, křesla atp. Elektřina měsíčně dle skutečné spotřeby. Další poplatky 2000 Kč jedna osoba, 2600 Kč dvě osoby. V těsné blízkosti nákupního centra, metro, bus tram ve vzdálenosti 100m, v okolí restaurace bary, veškerá občanská vybavenost, Václavské náměstí 15min pěšky. Potvrzení o ubytování pro cizince není problém.
I am offering a fully furnished apartment for rent on Lidická Street – Smíchov. The apartment has been completely renovated (electricity, water, floors, security door, boiler, bathroom, kitchen). Perfect for a home office!
It is a 2kk (1-bedroom + kitchen) apartment with a size of 50m².
Kitchen: Ceramic cooktop, oven, fridge, dishwasher, and kitchenware.
Bathroom: Shower, toilet, and washing machine.
Extras: WiFi internet and a work desk.
For an additional fee, parking is available in the courtyard (automatic gate, camera system). The building has high-speed internet.
The apartment is rented fully furnished, and additional kitchenware can be provided. More furniture (wardrobes, armchairs, etc.) can be added upon request.
Electricity: Monthly payment based on actual consumption.
Other charges: 2,000 CZK one person, 2,600 CZK two persons
Great location:
Close to a shopping center
Metro, bus, and tram within 100m
Restaurants, bars, and all necessary amenities nearby
Wenceslas Square is just a 15-minute walk away
Accommodation confirmation for foreigners is not a problem.
Parametry nemovitosti
Číslo inzerátu | 257946 |
---|---|
Dispozice | 2+kk |
Vybaveno | Vybaveno |
Stav | Velmi dobrý |
Vlastnictví | Osobní |
PENB | C - Úsporná |
Vytápění | Elektrické |
Provedení | Standardní |
Užitná plocha | 50 m² |
---|---|
Umístění | Klidná část |
Dostupné od | 1. 4. 2025 |
Podlaží | 3. podlaží z 3 |
Konstrukce budovy | Cihla |
Stáří | Do 10 let |
Rekonstrukce | Kompletní |
Cena za jednotku | 440 Kč / m2 |
Co tato nemovitost nabízí?
MHD 1 minuta pěšky |
Parkování |
V okolí nemovitosti najdete
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.