Pronájem bytu 2+kk bez realitky

Roškotova, Praha - Braník

https://www.bezrealitky.cz/id/450921
Pronájem bytu 2+kk, 44 m² bez realitky, Roškotova, Praha - Braník, hlavní foto
Cena:
13.000 Kč + 3.800 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Bezbariérový zrekonstruovaný byt v krásné lokalitě na přelomu Praha 4 Braník a Krč, 1.NP nad garážemi. V okolí veškerá občanská vybavenost, 8 minut bus na stanici metra C Budějovická, nebo 10 minut bus na nábřeží Vltavy. K nastěhování od února 2016. V bytě zůstane pračka, lednička a myčka, po dohodě může zůstat některý nábytek. Vhodný pro pejskaře, minutu...
Bezbariérový zrekonstruovaný byt v krásné lokalitě na přelomu Praha 4 Braník a Krč, 1.NP nad garážemi. V okolí veškerá občanská vybavenost, 8 minut bus na stanici metra C Budějovická, nebo 10 minut bus na nábřeží Vltavy. K nastěhování od února 2016. V bytě zůstane pračka, lednička a myčka, po dohodě může zůstat některý nábytek. Vhodný pro pejskaře, minutu od domu park, který se táhne až na Branické skály (Dobeška).

K bytu náleží sklep ve velikosti 5m. K dispozici parkování kolem baráku. Odkaz na streetview: https://goo.gl/AIkDYp
zobrazit celý popis
Barrier-free reconstructed apartment in a beautiful location on the border of Prague 4 Braník and Krč, first floor above the garages. All amenities in location, 8 minutes metro station Budějovická by bus, or 10 minutes by bus to the riverbank. Available from February. In the apartment will remain a washing machine, refrigerator and dishwasher, some furniture could stay too if wanted. Basement...
Barrier-free reconstructed apartment in a beautiful location on the border of Prague 4 Braník and Krč, first floor above the garages. All amenities in location, 8 minutes metro station Budějovická by bus, or 10 minutes by bus to the riverbank. Available from February. In the apartment will remain a washing machine, refrigerator and dishwasher, some furniture could stay too if wanted. Basement 5m square. Dog-friendly, one minute from the house is a park, which longs to the rocks "Branické skály" (Dobeška).

Free parking around house. Link to streetview: https://goo.gl/AIkDYp
show whole description

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
450921
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
2+kk
plocha:
44 m²
cena:
13.000 Kč
poplatky:
3.800 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Panel
vybavení:
Částečně
podlaží:
1
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více