Pronájem bytu 3+kk • 124 m² bez realitkyVojenova, Praha - Libeň
Nový
Vojenova, Praha - LibeňMHD 2 minuty pěšky • Částečně vybaveno • Výtah • GarážMěsíční nájemné49 000 KčUšetříte 4 000 Kč53 000 Kč
+ Poplatky za služby5 000 Kč
+ Vratná kauce49 000 Kč
Máte o nabídku zájem?
Ušetřete 49 000 Kč na provizi a komunikujte se všemi majiteli.
Cca 6 let starý luxusní byt, v nejvyšším patře nově postavené budovy. Součástí je vytápěná zimní zahrada a uzavřená podzemní dvougaráž. Byt je částečně zařízen. Cca 150 m od stanice metra Pod Palmovkou, 100m divadlo Pod Palmovkou
244/5000
A brand new luxury apartment on the top floor of a newly built building. It features a heated winter garden and a closed underground double garage. The owner is ready to co-distribute the apartment. View of the Pod Palmovka theater and the adjoining square.
Parametry nemovitosti
| Stáří | Do 10 let |
|---|---|
| Stav | Velmi dobrý |
| Dispozice | 3+kk |
| Podlaží | 6. podlaží z 6 |
| Vytápění | Vzdálené |
| Vlastnictví | Osobní |
| Umístění | Klidná část |
| Cena za jednotku | 395,16 Kč / m2 |
| Dostupné od | 1. 5. 2026 |
|---|---|
| Konstrukce budovy | Cihla |
| Vybaveno | Částečně |
| Provedení | Luxusní |
| Číslo inzerátu | 516869 |
| PENB | C - Úsporná |
| Užitná plocha | 124 m² |
Co tato nemovitost nabízí?
| Garáž | |
| Výtah |
| MHD 2 minuty pěšky |
V okolí nemovitosti najdete
MHDPalmovka (ul. Zenklova)
🚶 189 m (2 min)
PoštaPraha 8
🚶 627 m (8 min)
ObchodObchodní centrum
🚶 154 m (2 min)
BankaČeská spořitelna
🚶 179 m (2 min)
RestauraceViet Food Anbi
🚶 202 m (2 min)
LékárnaDr. Max
🚶 151 m (2 min)
ŠkolaZŠ Palmovka
🚶 452 m (5 min)
Mateřská školaMateřská škola Kotlaska
🚶 566 m (7 min)
SportovištěSokolovna Praha Libeň
🚶 544 m (7 min)
Hřiště
🚶 255 m (3 min)
Vzdálenost k:
Měsíční nájemné49 000 KčUšetříte 4 000 Kč53 000 Kč
+ Poplatky za služby5 000 Kč
+ Vratná kauce49 000 Kč
Máte o nabídku zájem?