
Pronájem bytu 2+kk • 46 m² bez realitkyUzavřená, Praha - Kobylisy
Máte o nabídku zájem?
Ušetřete 21 500 Kč na provizi a komunikujte se všemi majiteli.
Přímý majitel nabízí k dlouhodobému pronájmu hezký a částečně zařízený byt o dispozici 2+kk a celkové ploše 46,3 m². Byt se nachází v přízemí prvorepublikového domu v ulici Uzavřená, jen několik minut chůze od stanice metra C Kobylisy.
Velkou výhodou bytu je vlastní zahrada a možnost parkování automobilu přímo na pozemku.
Byt je vybaven kuchyňskou linkou a spotřebiči: indukční varnou deskou, elektrickou troubou, vestavěnou lednicí, myčkou nádobí a pračkou. Vytápění a ohřev teplé vody zajišťuje vlastní plynový kotel umístěný v bytě.
V okolí je veškerá občanská vybavenost – obchody, restaurace, školy, zdravotnická zařízení, parky a další možnosti pro volný čas. Lokalita nabízí výborné spojení do centra Prahy metrem, tramvajemi i autobusy.
Na domě se v současné době dokončuje celková revitalizace zahrnující zateplení, novou fasádu a rekonstrukci střechy.
Finanční podmínky:
Nájemné: 21500 Kč měsíčně
Zálohy na služby pro dvě osoby: 3 000 Kč měsíčně
Elektřina a plyn budou převedeny na nájemce.
Vratná kauce: 40 000 Kč
Bez provize – nabídka přímo od majitele.
Byt je k dispozici od 1. září 2026.
Byt je vhodný zejména pro jednotlivce nebo pár, kteří hledají klidné bydlení se zahradou, parkováním a výbornou dostupností do centra.
Parametry nemovitosti
| Dostupné od | 1. 9. 2026 |
|---|---|
| Dispozice | 2+kk |
| Podlaží | 1. podlaží |
| Vlastnictví | Osobní |
| Umístění | Klidná část |
| Cena za jednotku | 467,39 Kč / m2 |
| Konstrukce budovy | Cihla |
|---|---|
| Vybaveno | Částečně |
| Číslo inzerátu | 539639 |
| PENB | G - Mimořádně nehospodárná |
| Užitná plocha | 46 m² |
Co tato nemovitost nabízí?
| MHD 1 minuta pěšky |
| Parkování |
V okolí nemovitosti najdete
Máte o nabídku zájem?
Ušetřete 21 500 Kč na provizi a komunikujte se všemi majiteli.







