Pronájem bytu 5+1 • 85 m² bez realitkyVladivostocká, Praha - Vršovice
Máte o nabídku zájem?
Ušetřete 10 000 Kč na provizi a komunikujte se všemi majiteli.
Nabízím neprůchozí, vybavený pokoj (postel, skříň a stůl) v nově zrekonstruovaném bytě 5+1. Byt se nachází ve skvělé lokalitě Praha 10 - Vršovice . Výborná dostupnost 1 min chůze na tramvaj(6,7,22,24) a autobus,213), 3 zastávky tramvají na Vršovické nádrží. V nejbližším okolí je obchodní centrum Eden. V bytě je vysokorychlostní bezdrátový internet od UPC. Velikost pokoje 11 m2. Cena je včetně všech poplatků 10000 Kč. Pokoj je pro jednu osobu.
I offer a separate, equipped room (bed, wardrobe and table) in a newly renovated apartment 5 +1. The apartment is located in a great location Prague 10 - Vrsovice. Excellent accessibility 1 min walk to tram (6,7,22,24) and bus,213), 3 tram stops to Vršovické nábřeží. Near the apartment is the Eden shopping center. The apartment has high speed wireless internet from UPC. The size of the room is 9 m2. The price includes all fees CZK 10000. The room is for one person.
Parametry nemovitosti
| Dostupné od | 7. 4. 2026 |
|---|---|
| Konstrukce budovy | Panel |
| Podlaží | 1. podlaží |
| Vlastnictví | Osobní |
| Umístění | Klidná část |
| Cena za jednotku | 117,65 Kč / m2 |
| Stav | Velmi dobrý |
|---|---|
| Dispozice | 5+1 |
| Číslo inzerátu | 627581 |
| PENB | G - Mimořádně nehospodárná |
| Užitná plocha | 85 m² |
Co tato nemovitost nabízí?
| Předzahrádka 1 m² | |
| Výtah |
| MHD 2 minuty pěšky |
V okolí nemovitosti najdete
Máte o nabídku zájem?