Pronájem bytu 1+1 • 34 m² bez realitkyWenzigova, Praha - Nové Město
Nový
Wenzigova, Praha - Nové MěstoMHD 3 minuty pěšky • Vybaveno • VýtahMěsíční nájemné16 996 Kč
+ Poplatky za služby2 500 Kč
+ Vratná kauce22 000 Kč
Máte o nabídku zájem?
Ušetřete 16 996 Kč na provizi a komunikujte se všemi majiteli.
BYT URCEN PRO 1. OSOBA.
Nabizime k pronajmu plne vybaveny byt 1+1 , 34 metru , v Praze 2, blizko IP pavolve, byt je v 3 patre, s vytahem ,okna jsou orientovan do vnitrobloku, byt je plne vybaven, a je urcen pro 1.osoba.cena najmu je 17000 kc plus 2500 kc sluzby plus elektrina najemce , kauce je 22000 kc, byt je volny od 1.6.2026, a BYT URCEN PRO 1. OSOBA.
hello, we offer fully furnished flat at IP pavlova, 3.floor with elevator, rent is 10500 +1500 utilities + electricity,internet is included of utilities
Parametry nemovitosti
| Dostupné od | 1. 6. 2026 |
|---|---|
| Konstrukce budovy | Cihla |
| Vybaveno | Vybaveno |
| Vytápění | Elektrické |
| Vlastnictví | Osobní |
| Umístění | Klidná část |
| Cena za jednotku | 499,88 Kč / m2 |
| Stav | Velmi dobrý |
|---|---|
| Dispozice | 1+1 |
| Podlaží | 3. podlaží |
| Číslo inzerátu | 640207 |
| PENB | E - Nehospodárná |
| Užitná plocha | 34 m² |
Co tato nemovitost nabízí?
| MHD 3 minuty pěšky |
| Výtah |
V okolí nemovitosti najdete
MHDZvonařka
🚶 217 m (3 min)
PoštaPraha 2
🚘 1 574 m (4 min)
ObchodMini Market
🚶 179 m (2 min)
BankaRaiffeisenbank
🚶 483 m (6 min)
RestauraceTre Xanh
🚶 162 m (2 min)
LékárnaLékárna Všeobecné fakultní nemocnice v Praze
🚶 344 m (4 min)
ŠkolaChristian International School of Prague
🚶 172 m (2 min)
Mateřská školaKOALA
🚶 244 m (3 min)
SportovištěSportovní hala Folimanka
🚶 576 m (7 min)
HřištěDětské dopravní hřiště
🚶 506 m (6 min)
Vzdálenost k:
Měsíční nájemné16 996 Kč
+ Poplatky za služby2 500 Kč
+ Vratná kauce22 000 Kč
Máte o nabídku zájem?