Zdá se, že došlo k problému s připojením nebo na serveru dochází k údržbě. Funkce webu může být omezena.

Inzerát již není v nabídce

Pronájem bytu 2+1 • 61 m² bez realitkyOkružní, Bohumín - Nový Bohumín, Moravskoslezský kraj

Okružní, Bohumín - Nový Bohumín, Moravskoslezský krajMHD 6 minut pěšky • Vybaveno • Výtah • Parkování • Sklep 2 m² • Lodžie 3 m²
Měsíční nájemné10 000 Kč

+ Poplatky za služby3 700 Kč
+ Vratná kauce20 000 Kč


Pronajmeme do detailů vymazlený, moderně zrekonstruovaný a plně vybavený byt 2+1 s veškerými spotřebiči (lednička, myčka, pračka, trouba, indukční varná deska, mikrovlnka), vestavěnými skříněmi a botníkem o výměře 61 m² v Okružní ulici v centru Bohumína. Byt má i slunnou lodžii, na které v létě vypěstujete sladká rajčátka, a prostornou komoru, která může sloužit také jako šatna a vejdou se do ní i dvě jízdní kola. Nachází se v zeleni, v nízké zástavbě (2. ze 6 pater) zatepleného a zrekonstruovaného domu s moderním výtahem a slušnými sousedy. Přímo před domem se dá bez problémů zaparkovat!

Byt je ideální pro ty, kteří hledají klidné bydlení, ale chtějí mít vše blízko a po ruce. A vůbec nevadí, že pracujete v Ostravě nebo Karviné. Z Bohumína jste tam do dvaceti minut. Ať už autem, vlakem či autobusem. Navíc nájezd na dálnici směr Polsko a Ostrava/Brno je od bytu zhruba kilometr. Naproti domu je supermarket otevřený 7 dní v týnu, za minutu jste v parku, kde jsou dětská hřiště s atrakcemi, běžecké trasy, výběh pro psy. Velké supermarkety (Kaufland, Albert, Penny market, Lidl + obchodní centrum Retailpark u Kauflandu) jsou na dosah i pěšky. Do kina i na úřady je to z bytu pěšky cca 10 minut.

Bohumín je skvělé místo pro život. Nabízí klid, ale zároveň spoustu možností pro aktivní trávení volného času. Aquapark se saunami a wellnes, městské parky, dětská hřiště, zábavný Hobbypark pro děti se zvířecí farmou, adventure golf, boulderovou stěnu, výběhy po psy, cyklostezky, zimní stadion, kino s nabídkou koncertů i divadel, levnější benzín i potraviny v sousedním Polsku.

Byt je volný od 1. 6. 2024.

Přednost od nás dostane nájemník, který nekouří a nemá domácího mazlíčka, pracuje, nepobírá sociální dávky, nemá exekuce, není v insolvenci a má čistý trestní rejstřík. Nutno doložit! Trvalý pobyt zde není možný.

SLUŽBY: 3.700 Kč/měsíc (voda, topení, elektřina, odpad, výtah, pojištění bytu). Internet, případně kabelovku si hradí podnájemce sám.

VRATNÁ KAUCE: 20.000 Kč.

We rent a modernly renovated and fully equipped 2+1 apartment with all appliances (fridge, dishwasher, washing machine, oven, hob, microwave) and built-in wardrobes with an area of 61 m² in the centre of Bohumín. In addition, it has a loggia and a spacious pantry, which can also serve as a dressing room. It is located in a low-rise building (2nd of 6 floors) of an insulated and renovated building with a modern elevator and decent neighbours. There is easy parking right in front of the house!

The apartment is ideal for those looking for quiet living but want to have everything close and handy. And it does not matter at all that you work in Ostrava or Karviná. From Bohumín you are there within twenty minutes. Whether by car, train or bus. In addition, the motorway on-ramp to Poland and Ostrava/Brno is about a kilometer from the apartment. Opposite the house there is a supermarket, in a minute you are in the park, where there are playgrounds with attractions, jogging trails, dog run. Large supermarkets (Kaufland, Albert, Penny market, Lidl + Retailpark shopping center at Kaufland) are within walking distance. The cinema and offices are about 10 minutes walk from the apartment.

Bohumín is simply a great place to live. It offers peace and quiet, but at the same time plenty of opportunities for active leisure. Aquapark with saunas and wellness, city parks, playgrounds for children, fun Hobbypark for children with animal farm, adventure golf, bouldering wall, dog runs, bike paths, ice rink, cinema with concerts and theaters, cheaper gas and food in Poland.

The apartment is available from 15. 1. 2023.

What we require: Our tenant does not smoke, has no pets, works, has a clean criminal record, does not receive social benefits, has no foreclosures and is not in bankruptcy. Proof is required! Permanent residency is not possible.

SERVICES: 3.400 CZK/month (water, heating, electricity, waste, elevator).

RETURN COST: 20.000 CZK.

Translated with www.DeepL.com/Translator (free version)

Parametry nemovitosti

Číslo inzerátu690178
Dispozice2+1
Dostupné od1. 6. 2024
Podlaží2. podlaží z 6
Konstrukce budovyPanel
Stáří30 - 50 let
RekonstrukceKompletní
Užitná plocha61
VybavenoVybaveno
StavVelmi dobrý
VlastnictvíDružstevní
PENBG - Mimořádně nehospodárná
VytápěníVzdálené
ProvedeníLuxusní

Co tato nemovitost nabízí?

Jak neplatit kauci?
Lodžie 3 m²
Výtah
Sklep 2 m²
Parkování
MHD 6 minut pěšky

V okolí nemovitosti najdete

MHDBohumín-Nový Bohumín, AS
🚶 499 m (6 min)
PoštaBohumín 1
🚘 1 058 m (3 min)
ObchodHruška
🚶 107 m (1 min)
BankaČeská spořitelna
🚘 6 416 m (11 min)
RestauraceJídelna - Gastrocentrum Migo
🚶 532 m (6 min)
LékárnaBenu
🚶 564 m (7 min)
ŠkolaZákladní škola a Mateřská škola Bohumín
🚘 497 m (1 min)
Mateřská škola
🚶 382 m (5 min)
SportovištěSportcentrum - Bosporka
🚘 1 300 m (3 min)
Hřiště
🚶 81 m (1 min)

Vzdálenost k:

Stále hledáte to pravé?

Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.