Číslo inzerátu: 690237

Prodej bytu 4+kk bez realitky

Pod Děvínem, Praha - Smíchov

Zobrazit na mapě

14.500.000 Kč

Na inzerát již není možné reagovat
Plocha
Plocha
119 m²
Dispozice
Dispozice
4+kk
Podlaží
Podlaží
4
MHD 2 minuty pěšky
Částečně vybaveno
Výtah
Parkování
Balkón
Sklep

Prodáváme bytovou jednotku s unikátním výhledem na velkou část Prahy, o vnitřní dispozici 4+kk/ balkon o výměře 118,67 m2 (dle prohlášení vlastníka, počítáno bez balkonu a sklepa), která se nachází v posledním 4. nadzemním podlaží cihlové budovy na adrese Pod Děvínem 2714/39, Praha 5 – Smíchov. K bytové jednotce náleží sklep a výlučné parkovací stání před domem, které je samostatně jako parcela zapsáno do katastru nemovitostí. Bytová jednotka je vybavená kuchyňskou linkou od italského výrobce s vestavěnými spotřebiči značky Siemens (deska, trouba, myčka), americkou lednicí značky Samsung, samostatným plynovým kotlem a zásobníkem vody značky GeminoX. Bytová jednotka je tak vhodná k okamžitému nastěhování.
V bytové jednotce dále naleznete: 2 x koupelna, 2 x WC, 2 x bidet, 1 x vana, 1 x sprchový kout. Jedna z koupelen je umístěna v místnosti za rodičovskou ložnicí. Dále v bytě naleznete přípravy pro rozvod klimatizace (klimatizační jednotku je možné umístit nad bytem na střechu domu), vestavné skříně v chodbě, chodba osvětlená přírodním světlem pomocí světlovodů, dřevěné podlahy ve všech obytných místnostech, dřevěná okna a pro potřeby vašeho psího miláčka je hned za vchodem do bytu umístěna psí koupelna se sprchou.
Na Smíchově naleznete kompletní síť obchodů, širokou nabídku služeb, školy všech stupňů. Hned v sousedství naleznete restauraci Na Kopci vyhlášenou nejlepším belgickým tatarským biftekem v Praze. Tato restaurace byla mimo jiné oceněna prestižním gastronomickým průvodcem Michelin Main Cities of Europe Michelin Bib Gourmand 2015, 2016, 2017, 2018 , 2019, 2020.
Smíchov se nachází na levém břehu Vltavy. Na severu sousedí s Malou Stranou, na jihu s Hlubočepy, na jihozápadě s Radlicemi.
V okolí nabízeného bytu se nachází viladomy a velké množství zeleně, které zajišťuje naprostý klid pro bydlení, bez rušící dopravy, která je umožněna pouze rezidentům a čistým vzduchem daným vysokou polohou nad centrem města.
Byt je orientován směrem východ (obyvací pokoj) – západ (ložnice, pracovna).
Dům je samostatně stojící se 7 vchody, podsklepený, se 4 nadzemními podlažími, s plochou střechou. Celkově bytový dům obsahuje 62 bytových jednotek. V 1.PP se nachází sklepy k jednotkám. Kolem domu je zatravněná plocha, zpevněné plochy chodníků a parkoviště.
Vstup do budovy je umožněn přes výtah, který vede přímo k bytu.
Bytový dům byl postaven cca v roce 1980. Kolem roku 2008 byla dokončena přístavba bytového domu a bylo vytvořeno 4 NP.
Fasáda bytového domu byla zateplena v roce 2007, v nadstavbě bytového domu bylo vytvořeno celkem12 bytů, vybudovány tři osobní výtahy, 17 parkovacích stání. Byly vyměněny stupačky kanalizace, vody, plynu, výměna elektrorozvodů. Prvky dlouhodobé životnosti nejeví známky poruch a jsou v dobrém stavebně-technické stavu.
Doporučujeme prohlídku, která je možná i o víkendu.
Nemovitost si můžete rovněž detailně projít zadáním tohoto odkazu do vašeho prohlížeče: https://my.matterport.com/show/?m=tFZCiATX5Ur

Parametry

Dispozice
4+kk
Stav
Velmi dobrý
Plocha
119 m²
Cena
14.500.000 Kč
Typ vlastnictví
Osobní
Typ budovy
Cihla
Vybavenost
Částečně
Podlaží
4
Balkón
Ano
Terasa
Ne
Sklep
Ano
Lodžie
Ne
Parkování
Ano
Výtah
Ano
Garáž
Ne
K dispozici od
31. 10. 2021
PENB
C
Energie
Přepis energií online, snadno a rychle
Investiční rádce
Tento byt pronajmete přibližně za 30.042 Kč
Internet
Zjistěte rychlost O2 internetu u vás doma. Advertisement

V okolí najdete

Zastávka veřejné dopravy:
243 m (3 min)
Kesnerka
Pošta:
1,145 m (14 min)
Praha 55
Obchod:
152 m (2 min)
Dobrá farmářka
Banka:
1,337 m (16 min)
ČSOB
Restaurace:
141 m (2 min)
Na Kopci
Lékárna:
705 m (8 min)
Lékárna U lávky
Škola:
885 m (11 min)
Střední škola, Základní škola a Mateřská škola pro sluchově postižené
Mateřská škola:
1,407 m (17 min)
Sportoviště:
868 m (10 min)
Sportcentrum Radlice
Hřiště:
238 m (3 min)

Vzdálenost k