Inzerát již není v nabídce

Podobné nabídky jako tato nemovitost

  • Prodej
  • Byt
  • 3+1, 3+kk, 4+1, 4+kk

Zobrazit všechny nabídky

Zobrazit všechny nabídky

Prodej bytu 3+kk • 86 m² bez realitky

Developerský projekt
Podbělohorská, Praha - SmíchovNovostavba • Výtah • Balkón • Sklep

Cena14 095 895 Kč

Tato nemovitost již od 59 629 Kč měsíčně s roční úrokovou sazbou 5,44 %.


Císařská vinice

Praha 5 na Císařce, pod parkem Ladronka a ulicí Podbělohorská

3+kk 85,8 m2 s balkonem 12,8 m2 v 2. nadzemním podlaží

V ceně: DPH, sklep, řízené větrání s rekuperací tepla, inteligentní ovládání bytu, příprava na předokenní žaluzie. Lze dokoupit garážové stání.

Orientace bytu: JS

Popis bytu: Luxusní byt s balkonem a dispozicí 3+kk je situován v druhém patře nově vznikajícího rezidenčního projektu Císařská vinice v těsném sousedství parku Ladronka. Dominantou interiéru je velkorysý obývací pokoj o velikosti 35,1 m2 s přípravou na kuchyňskou linku, francouzskými okny a vstupem na balkon s výhledy do zeleně. K bytu náleží další dva samostatné pokoje o velikostech 12,1 m2 a 13,2 m2. Dále prostorná koupelna s vanou a oddělenou toaletou. V rámci dispozičních řešení se myslelo také na dostatek úložných prostor, které lze maximální využít ve vstupní hale (předsíni) a komoře. Byt bude dokončen ve vysokém standardu podlahové nebo stropní vytápění, velkoformátové obklady v koupelně, dřevěné podlahy, bezpečnostní dveře, příprava na venkovní žaluzie a inteligentní ovládání od firmy Loxone (světla, stínění, teploty a hudby).

Okolí: Projekt Císařská vinice se nachází na jižním svahu přímo pod parkem Ladronka. Okolí láká k procházkám na oboře Hvězda nebo třeba u Břevnovského kláštera. Pražský hrad je pouhé tři kilometry od projektu. Nedaleko naleznete autobusové a tramvajové zastávky, ze kterých se dostanete za pár minut na metro a také snadno do centra. V blízkém okolí se nachází škola, školka, restaurace, sportovní areál, relaxační centrum, bazén, golfový klub, nemocnice a obchody.

Výhody projektu: Díky umístění projektu ve svahu si budete moci vychutnávat ničím nerušené výhledy do zeleně a na klidnou část Prahy (výhledy z tohoto bytu najdete na oficiálních stránkách). Většina obytných místností disponuje velkoformátovými francouzskými okny, které tak zaručí dostatek přirozeného světla. Připravte se na chytré propojení s exteriérem, prostorné místnosti a dostatek místa pro úložné prostory. Projekt splňuje kritéria certifikace My Comfort a Multi Comfort od Saint-Gobain. Domy jsou obklopené zelení a přímo v projektu se nachází park s funkční zahradou a vinný sklípek, ideální pro společná setkání, který si budete moci rezervovat. Císařská vinice je ke všemu energeticky pasivní projekt, který šetří náklady za energie a zároveň poskytuje zdravé prostředí pro Vaše bydlení, vhodné i pro alergiky.

Proč právě JRD: Naše společnost staví ekologické stavby šetrné k životnímu prostředí. Díky moderním technologiím a řízenému větrání s rekuperací tepla bude ve Vašem bydlení neustále čerstvý vzduch a zároveň nedochází ke ztrátě tepla. Ušetříte díky tomu až 15 000 Kč ročně. Společnost klade také velký důraz na komfort bydlení snížení hluku, důmyslné řešení interiérů, zdravé materiály, kvalitní návrh osvětlení a okolí se zelení.

Císařská vinice Imperial Vineyard

Prague 5 na Císařce, beneath Ladronka Park and Podbělohorská Street

3+kk 85,8 m2 with balcony measuring 12,5 m2 on the 2nd floor.

Included in the price: VAT, basement, controlled ventilation with heat recuperation, applications to control heating and ventilation, mounts for window blinds. A parking space in the garage may be purchased.

Apartment description: This luxury apartment with balcony and 3+kk layout (3 rooms + kitchenette) is located on the 2nd floor of the newly constructed Imperial Vineyards Residence directly adjacent to Ladronka Park. The interior boasts a living room measuring 35,1 m2 ready for installation of a kitchen unit, French windows and entrance to a balcony overlooking green space. The apartment includes two additional separate rooms measuring 12,1 m2 and 13,2 m2. There is also a spacious bathroom with bath and separate toilet. The layout was also designed to provide plenty of storage space, especially in the entrance hall (foyer) and the pantry. The apartment will be finished at high standards floor or ceiling heating, large tiles in the bathroom, wood floors, security doors, mounts for outdoor blinds.

Surroundings: The Imperial Vineyards Residence is located on the south slope directly beneath Ladronka Park. There are also wonderful walks to be had in the Hvězda game reserve and Břevnov Monastery. Prague Castle is just three kilometers away. It is also easy to get to the center of town because nearby bus and tram stops that can take you to the Metro in minutes. The neighborhood has a school, kindergarten, restaurants, sports complex, relaxation center, pool, golf club, hospital and stores.

Other advantages: Since the complex is located on a slope, you can enjoy uninterrupted views of green space and a quiet part of Prague. Most living rooms have large format French windows that guarantee plenty of natural light. Get ready for clever design, spacious rooms and plenty of storage space. The buildings are surrounded with green space and the complex includes a park with working garden. To top it all off, Imperial Vineyards boasts an energy-passive design that saves energy costs and also ensures a healthy environment for residents, including people with allergies.

Residential complex: 7 villas and 72 apartments

Why choose JRD? Our company builds ecological buildings that are environmentally friendly. Thanks to modern technologies and controlled ventilation with heat recovery, there will always be fresh air in your home without heat loss. The company places great emphasis on comfort and healthy living - clean air, no noise, easy climate control, quality lighting design, respect for the environment, sophisticated interior design, healthy materials, a community of residents and green spaces nearby.

Parametry nemovitosti

Číslo inzerátu716971
Dispozice3+kk
Dostupné od30. 11. 2023
Podlaží2
Typ budovyCihla
Plocha86
VybavenoNevybaveno
StavVe výstavbě
VlastnictvíOsobní
PENBB

Co tato nemovitost nabízí?

Balkón
Sklep
Novostavba
Výtah

Bezrealitky Hypotéka

let

Tato nemovitost již od 59 629 Kč měsíčně s roční úrokovou sazbou 5,44 %.

V okolí nemovitosti najdete

Odebírejte novinky z realitního trhu

Tato stránka je chráněna technologií reCAPTCHA a platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky společnosti Google