Pronájem bytu 3+kk • 63 m² bez realitkyTáborská, Praha - Nusle
Nový
Táborská, Praha - NusleMHD 3 minuty pěšky • Částečně vybavenoMěsíční nájemné23 000 Kč
+ Poplatky za služby7 000 Kč
+ Vratná kauce50 000 Kč
Máte o nabídku zájem?
Ušetřete 23 000 Kč na provizi a komunikujte se všemi majiteli.
Pronajmu nekuřákům byt 3+kk, 63m2, 2 minuty od metra C Pražského povstání a stanice tramvaje Na Paloučku. Obývák a ložnice mají okna do klidného parku. Nájem při včasných platbách je 23.000Kč, vratná kauce 50.000Kč.
Parametry nemovitosti
| Dostupné od | 30. 6. 2026 |
|---|---|
| Konstrukce budovy | Cihla |
| Vybaveno | Částečně |
| Číslo inzerátu | 730609 |
| Rekonstrukce | Kompletní |
| Užitná plocha | 63 m² |
| Stav | Velmi dobrý |
|---|---|
| Dispozice | 3+kk |
| Podlaží | 2. podlaží z 4 |
| PENB | G - Mimořádně nehospodárná |
| Umístění | Klidná část |
| Cena za jednotku | 365,08 Kč / m2 |
Co tato nemovitost nabízí?
| Sklep | |
| MHD 3 minuty pěšky |
V okolí nemovitosti najdete
MHDPalouček
🚶 261 m (3 min)
PoštaPraha 416
🚘 1 200 m (3 min)
ObchodMaso-uzeniny-drůbež
🚶 282 m (3 min)
BankaČSOB
🚶 426 m (5 min)
RestauraceNa Paloučku
🚶 218 m (3 min)
LékárnaLékárna u sv. Pankráce
🚶 430 m (5 min)
ŠkolaGymnázium Na Vítězné pláni
🚶 471 m (6 min)
Mateřská školaSpeciální mateřské školy Sevřená
🚶 561 m (7 min)
SportovištěSimply Pole
🚶 312 m (4 min)
Hřiště
🚶 404 m (5 min)
Vzdálenost k:
Měsíční nájemné23 000 Kč
+ Poplatky za služby7 000 Kč
+ Vratná kauce50 000 Kč
Máte o nabídku zájem?