Zdá se, že došlo k problému s připojením nebo na serveru dochází k údržbě. Funkce webu může být omezena.

Inzerát již není v nabídce

Podobné nabídky jako tato nemovitost

  • Pronájem
  • Byt
  • 2+1, 2+kk, 3+1, 3+kk

Zobrazit všechny nabídky

Zobrazit všechny nabídky

Pronájem bytu 2+kk • 62 m² bez realitky

Rezervováno
Rumburská, Praha - StřížkovMHD 3 minuty pěšky • Částečně vybaveno • Výtah • Sklep 1 m² • Lodžie 7 m²
Měsíční nájemné20 900 Kč

+ Poplatky za služby5 800 Kč
+ Vratná kauce20 900 Kč


Moderní bydlení v bytě na Praze 9 - Střížkov. Pokoje v bytě jsou o rozloze 18 a 27 metrů čtverečných, rozděleny chodbou a koupelnou, každy s vlastním kuchyňským koutkem. Pokoje jsou neprůchozí. Z většího pokoje je výstup na lodžii o ploše 7m2. Pokoje mají laminátovou podlahou, disponují oba vybaveným kuchyňským koutkem. Byt se nachází v blízkosti centra Prahy s vynikající dostupností díky pouhým 2 minutám od stanice Metra C Střízkov. V okolí se nachází klidné sídliště. Internet je zahrnut v ceně. Okna jsou na jihovýchod a severozápad s plastovými žaluziemi. K bytu patří malý sklepní prostor, který se nachází hned naproti bytu. Dům nabízí kočárkárnu a kolárnu, vstup do domu je bezbariérový, a s výtahem. V okolí je skvělá občanská vybavenost (mateřská škola, základní škola, obchody, pošta, metro C a autobusové spojení na metro B Vysočanská, dětské hřiště, restaurace). Nastěhování možné ihned. Neváhejte nás kontaktovat.

Experience modern shared living in Prague 9 - Střížkov. The rooms in the apartment are 18 and 27 square meters in size, divided by a hallway and bathroom, each with its own kitchenette. The rooms are non-connecting. The larger room has access to a balcony of 7 square meters. The rooms have laminate flooring and both kitchenettes are equipped. The apartment is located near the center of Prague with excellent accessibility due to being just 2 minutes from the C line Střízkov metro station. The surrounding area is a quiet housing estate. Internet is included in the price. The windows face southeast and northwest with plastic blinds. The apartment has a small basement storage space located right across from the apartment. The building offers a stroller and bicycle storage area, the building entrance is accessible, and there is an elevator. The surrounding area has excellent civic amenities (kindergarten, elementary school, shops, post office, metro C and bus connections to metro B Vysočanská, playground, restaurants). Available for immediate move-in. Don't hesitate to contact us.

Parametry nemovitosti

Číslo inzerátu761501
Dispozice2+kk
Dostupné od15. 2. 2023
Podlaží3
Typ budovyPanel
RekonstrukceInteriér
Plocha62
VybavenoČástečně
StavNovostavba
VlastnictvíOsobní
PENBD

Co tato nemovitost nabízí?

Sklep 1 m²
Výtah
Domácí mazlíčci vítáni
Lodžie 7 m²
MHD 3 minuty pěšky

Bydlete v novém již za 3 měsíce!

Nechte si zrekonstruovat byt v jednom ze stylů rychle, jednoduše a s garantovanou fixní cenou.

V okolí nemovitosti najdete

MHD
🚶 265 m (3 min)
PoštaPraha 9
🚘 2 503 m (6 min)
ObchodNORMA
🚶 289 m (3 min)
BankaČeská spořitelna
🚘 2 286 m (6 min)
RestauraceMOBYDICK
🚶 346 m (4 min)
LékárnaDr. Max
🚶 315 m (4 min)
ŠkolaZŠ Litvínovská 500
🚶 473 m (6 min)
Mateřská školaMŠ Litvínovská 490
🚶 219 m (3 min)
SportovištěTJ Střížkov
🚶 303 m (4 min)
Hřiště
🚶 205 m (2 min)

Vzdálenost k:

Stále hledáte to pravé?

Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.