Pronájem bytu 2+1 • 60 m² bez realitkyBayerova, Brno - Veveří, Jihomoravský kraj
Nový
Bayerova, Brno - Veveří, Jihomoravský krajMHD 3 minuty pěšky • Částečně vybaveno • Výtah • Balkón 3 m² • Sklep 6 m² • Lodžie 3 m²Vyžadováno pojištění odpovědnostiVyžadováno ověření bezdlužnostiMěsíční nájemné24 000 Kč
+ Poplatky za služby3 000 Kč
+ Poplatky za energie3 000 Kč
+ Vratná kauce24 000 Kč
Máte o nabídku zájem?
Ušetřete 24 000 Kč na provizi a komunikujte se všemi majiteli.
Byt 2+1 po rekonstrukci v širším centru Brna, balkón + lodžie. Částečně vybaven, nová kuchyně, skříň, pračka, vysavač. V případě dlouhodobého pronájmu možnost dovybavení - na domluvě. V okolí dobrá občanská vybavenost: obchody Lidl, Albert. Dále park Lužánky. Spojení do centra tramvají (cca 5 minut).
Topení - centrální
Internet + televize O2. Modrá parkovací zóna - nutnost vyřízení parkovací karty.
Minimální doba nájmu 1 rok.
Kauce + dva nájmy dopředu.
Prohlídky možné od 4.7. 2026
Parametry nemovitosti
| Dostupné od | 1. 8. 2026 |
|---|---|
| Konstrukce budovy | Cihla |
| Vybaveno | Částečně |
| Vytápění | Ústřední |
| Vlastnictví | Osobní |
| Rekonstrukce | Kompletní |
| Užitná plocha | 60 m² |
| Stav | Velmi dobrý |
|---|---|
| Dispozice | 2+1 |
| Podlaží | 2. podlaží z 6 |
| Číslo inzerátu | 767012 |
| PENB | G - Mimořádně nehospodárná |
| Umístění | Klidná část |
| Cena za jednotku | 400 Kč / m2 |
Co tato nemovitost nabízí?
| Balkón 3 m² | |
| Lodžie 3 m² |
| Sklep 6 m² | |
| Výtah | |
| MHD 3 minuty pěšky |
V okolí nemovitosti najdete
MHDPionýrská
🚶 223 m (3 min)
PoštaBrno 6
🚶 330 m (4 min)
ObchodLidl
🚶 90 m (1 min)
BankaČeská spořitelna
🚶 342 m (4 min)
RestauracePivnice Na pískách
🚶 102 m (1 min)
LékárnaTypos
🚶 275 m (3 min)
ŠkolaKurzy Jílek
🚶 326 m (4 min)
Mateřská školaMateřská škola Dráček
🚶 82 m (1 min)
SportovištěBeFit
🚶 335 m (4 min)
Hřiště
🚶 190 m (2 min)
Vzdálenost k:
Měsíční nájemné24 000 Kč
+ Poplatky za služby3 000 Kč
+ Poplatky za energie3 000 Kč
+ Vratná kauce24 000 Kč
Máte o nabídku zájem?