
Pronájem bytu 2+1 • 59 m² bez realitkyJana Wericha, Havířov - Havířov-město, Moravskoslezský kraj
Jana Wericha, Havířov - Havířov-město, Moravskoslezský krajMHD 4 minuty pěšky • ParkováníPoznámka k ceně
+ služby 3810, kauce 18700, + adm. poplatek 6000Máte o nabídku zájem?
Ušetřete 9 350 Kč na provizi a komunikujte se všemi majiteli.
Představujeme vám jedinečný byt po částečné rekonstrukci, který nabízí dokonalou kombinaci stylu, pohodlí a praktičnosti. Tento prostorný 2+1 byt v 1.patře na adrese Jana Wericha 408/5 je připraven stát se vaším novým domovem!
Vstupte do kuchyně, kde vás ohromí dechberoucí kuchyňská linka se sklokeramickou deskou a elektrickou troubou – perfektní pro všechny vaše kulinářské experimenty.
Každá místnost v tomto pečlivě navrženém bytě je neprůchozí, což zajišťuje maximální soukromí a flexibilitu prostoru. Prostorná předsíň nabízí dostatek místa pro úložné prostory, čímž zachovává obytné pokoje otevřené a vzdušné.
Připojení k internetu přes optický kabel PODA. Zálohy na služby počítány na 1 osobu, každá další + 710,- a nejsou v tom zahrnuty energie. Vybavení není součástí bytu.
Nacházíme se v klidné lokalitě plné zeleně, jen pár kroků od parku a zároveň v docházkové vzdálenosti od náměstí Republiky a nákupního centra Elán. Zde se opravdu potkávají výhody městského života s klidem přírody.
Vítejte doma – váš nový život v pohodlí a stylu začíná právě zde.
K dispozici k dlouhodobému pronájmu s možností trvalého pobytu – neváhejte a kontaktujte nás ještě dnes.
Parametry nemovitosti
| Dostupné od | 20. 3. 2026 |
|---|---|
| Konstrukce budovy | Cihla |
| Podlaží | 2. podlaží |
| Vlastnictví | Osobní |
| Umístění | Klidná část |
| Voda | Z veřejného zdroje |
| Stav | Dobrý |
|---|---|
| Dispozice | 2+1 |
| Číslo inzerátu | 771925 |
| PENB | E - Nehospodárná |
| Užitná plocha | 59 m² |
| Cena za jednotku | 158 Kč / m2 |
Co tato nemovitost nabízí?
| MHD 4 minuty pěšky |
| Parkování |
V okolí nemovitosti najdete
Poznámka k ceně
+ služby 3810, kauce 18700, + adm. poplatek 6000Máte o nabídku zájem?
Ušetřete 9 350 Kč na provizi a komunikujte se všemi majiteli.
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.












