Zdá se, že došlo k problému s připojením nebo na serveru dochází k údržbě. Funkce webu může být omezena.

Inzerát již není v nabídce

Podobné nabídky jako tato nemovitost

  • Pronájem
  • Byt
  • 1+1, 1+kk, 2+1, 2+kk

Zobrazit všechny nabídky

Zobrazit všechny nabídky

Pronájem bytu 1+kk • 32 m² bez realitkyZenklova, Praha - Libeň

Určeno ke spolubydleníRezervováno
Zenklova, Praha - LibeňMHD do minuty pěšky • Vybaveno • Výtah • Parkování • Garáž • Sklep 1,5 m² • Lodžie 4 m²
Měsíční nájemné8 000 Kč

+ Poplatky za služby1 500 Kč
+ Poplatky za energie500 Kč
+ Vratná kauce10 000 Kč


Nabízím ke sdílení nadstandardní a kompletně zařízený byt v novostavbě, přímo na metru i tram, na cca 4-5 dnů v týdnu. Pracovně pobývám v Praze nejčastěji 2x týdně, jinak je byt prázdný a nevyužitý, takže by byl k dispozici. Ale jen pro někoho, kdo je časově flexibilní a také byt nepotřebuje 7 dní v týdnu.

Vybavení bytu - kompletní kuchyně s myčkou, plnohodnotná výklopná postel 160x200, rozkládací pohovka, barový stůl se židlemi, velký pracovní kout s kancelářskou židlí, koupelna se sprchovým koutem. TV a optický internet samozřejmostí, dále je v bytě vinotéka a kávovar Krups na zrnkovou kávu (viz foto). K dispozici je také balkon se sezením a volným výhledem, malý sklep a v případě mé nepřítomnosti i podzemní parkovací stání.

Byt je k dispozici po dohodě. Výše nájmu pro mě není zas tak rozhodující, je k jednání. Rozhodující pro mě je časová kompatibilita (možnost se ve využívání bytu časově míjet) a také ochota se kompletně postarat o perfektní úklid bytu. Nedělám po sobě nepořádek, uklízím si věci, ale když už jsem v Praze, tak opravdu nemám čas na 1-3hodinový větší úklid, tzn. byt pronajmu jen jedné osobě, které toto nevadí, případně nemám důvod jej pronajímat vůbec. Děkuji za pochopení.

Completely new furnished apartment in a new building for sharing located directly on metro and tram, for approx. 4-5 days of each week.

I stay in Prague for work most often 2x a week, exceptionally 3x, otherwise the apartment is completely empty and unused, so it would be available.

Full equipment - complete new kitchen with dishwasher, full-size folding bed 160x200, sofa, table for 2-4 people, large working desk with office chair, bathroom with shower. TV and internet included. A small cellar is also available and in case of my absence, also an underground parking space.

The apartment is now being furnished, it will be available from approx. 15 April 2024.

The amount of the rent is not decisive for me, so the rent is really indicative. What is decisive for me is your time compatibility and the willingness to completely take care of the perfect cleaning of the apartment. I don't make an extra mess and always clean up after myself, but I really don't have time to e.g. remove dust, vaccuum cleaning etc. I will only rent the apartment to someone who does not mind this, or I have no reason to rent it. Thank you for understanding.

Parametry nemovitosti

Číslo inzerátu827267
Dispozice1+kk
Dostupné od8. 7. 2024
Podlaží4. podlaží z 6
Konstrukce budovySmíšená
StáříDo 10 let
RekonstrukceKompletní
Užitná plocha32
VybavenoVybaveno
StavNovostavba
VlastnictvíOsobní
PENBB - Velmi úsporná
VytápěníÚstřední
ProvedeníLuxusní

Co tato nemovitost nabízí?

Jak neplatit kauci?
Sklep 1,5 m²
Parkování
Garáž
Bezbariérový přístup
Lodžie 4 m²
Výtah
MHD 0 minut pěšky

V okolí nemovitosti najdete

MHDDivadlo pod Palmovkou
🚶 38 m (0 min)
PoštaPraha 8
🚶 534 m (6 min)
ObchodBilla
🚶 81 m (1 min)
BankaČeská spořitelna
🚶 39 m (0 min)
RestauraceTankovna Palmovka
🚶 82 m (1 min)
LékárnaBenu
🚶 40 m (0 min)
ŠkolaZákladní škola Bohumila Hrabala – Zenklova
🚶 304 m (4 min)
Mateřská školaMateřská škola Kotlaska
🚶 541 m (6 min)
Sportoviště
🚶 381 m (5 min)
Hřiště
🚶 203 m (2 min)

Vzdálenost k:

Stále hledáte to pravé?

Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.