Zdá se, že došlo k problému s připojením nebo na serveru dochází k údržbě. Funkce webu může být omezena.
Pronájem bytu 1+1 35 m², Konviktská, Praha, Praha
Pronájem bytu 1+1 35 m², Konviktská, Praha, Praha
Pronájem bytu 1+1 35 m², Konviktská, Praha, Praha
Pronájem bytu 1+1 35 m², Konviktská, Praha, Praha
Pronájem bytu 1+1 35 m², Konviktská, Praha, Praha
Pronájem bytu 1+1 35 m², Konviktská, Praha, Praha
Pronájem bytu 1+1 35 m², Konviktská, Praha, Praha
Pronájem bytu 1+1 35 m², Konviktská, Praha, Praha

Pronájem bytu 1+1 • 35 m² bez realitkyKonviktská, Praha - Staré Město

Konviktská, Praha - Staré MěstoMHD 6 minut pěšky • Vybaveno • Výtah
Měsíční nájemné25 367 KčUšetříte 8 007 Kč33 374 Kč

+ Poplatky za služby7 241 Kč
+ Poplatky za energie4 477 Kč
+ Administrativní poplatky18 659 Kč

Pokračovat na rezervaci

Nájemné i poplatky platí pro pronájem na 12 měsíců. Tuto nabídku je však možné si pronajmout přes Flatio již od 3 měsíců. Administrativní poplatek je pro kratší pronájmy nižší. Pronájmy kratší než 6 měsíců jsou vždy bez kauce.


Domov pro bohémský život, blízko všeho a klid. Respektabelní, útulny, privátní byt v centru Prahy. Má jedinečnou polohu blízko všeho a klid. V docházkové vzdálenosti všechny klíčové atrakce jako Karlův most, Staroměstské náměstí, pěšky dojdete na nábřeží, Střeletský ostrov, Petřínské sady. Krásy městské krajiny, přírodní parky, kulturní, kosmopolitní metropole - architektura, kavárny, restaurace, hudební kluby, výtvarné umění, divadla, tance, dobré jídlo, vše propojeno dobrým rytmem aktivního života.S výbornou dopravní dostupností. Tramvajová zastávka 3 minuty chůze, metro 5 minut chůze. V klidném, slušném domě v klidné ulici. Vše, co potřebujete, je v docházkové vzdálenosti. Dům má atraktivní atmosféru. V domě je výtah a společná terasa. Z okna je výhled na soukromou terasu, klidné místo. Byt je světlý, s vysokými stropy, dřevěnými podlahami. Byt má vše, co potřebujete, a je v dobrém stavu. Kuchyň a koupelna jsou plně vybavené. Útulný byt 35 m2, ideální pro 2 osoby.

Home for the bohemian life, close to everything an. Respectable, cozy, private apartment in the center of Prague. It has a unique location close to everything and quiet. Within walking distance are all key attractions such as Charles Bridge, Old Town Square, you can walk to the embankment, Střeletský Island, Petřínské Sady. The beauty of the urban landscape, natural parks, cultural, cosmopolitan metropolis - architecture, cafes, restaurants, music clubs, visual arts, theaters, dances, good food, all connected by a good rhythm of active life. With excellent transport accessibility. Tram stop 3 minutes walk, metro 5 minutes walk. In a quiet, decent house in a quiet street. Everything you need is within walking distance. The house has an attractive atmosphere. The house has an elevator and a common terrace. The window overlooks a private terrace, a quiet place. The apartment is bright, with high ceilings, wooden floors. The apartment has everything you need and is in good condition. The kitchen and bathroom are fully equipped. Cozy apartment of 35 m2, ideal for 2 people.

Parametry nemovitosti

Číslo inzerátu838171
Dispozice1+1
Dostupné od17. 6. 2024
Užitná plocha35
VybavenoVybaveno
Podlaží3. podlaží

Co tato nemovitost nabízí?

Jak neplatit kauci?
MHD 6 minut pěšky
Výtah

V okolí nemovitosti najdete

MHDNárodní třída
🚶 498 m (6 min)
PoštaPraha 01
🚶 764 m (9 min)
Obchod
🚶 114 m (1 min)
BankaČeská spořitelna
🚶 419 m (5 min)
RestauraceU Ampezónů
🚶 30 m (0 min)
LékárnaDr. Max
🚶 459 m (6 min)
ŠkolaUhelný trh
🚶 484 m (6 min)
Mateřská škola
🚶 717 m (9 min)
SportovištěFitness Vagon
🚶 449 m (5 min)
Hřiště
🚶 306 m (4 min)

Vzdálenost k:

Podobné nabídky jako tato nemovitost

  • Pronájem
  • Byt
  • 1+1, 1+kk, 2+1, 2+kk

Zobrazit všechny nabídky

Zobrazit všechny nabídky

Stále hledáte to pravé?

Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.