Pronájem bytu 2+1 • 60 m² bez realitkyMoskevská, Karlovy Vary - Karlovy Vary, Karlovarský kraj
Moskevská, Karlovy Vary - Karlovy Vary, Karlovarský krajMHD 1 minuta pěšky • Částečně vybaveno • Parkování • Sklep 9 m²Máte o nabídku zájem?
Ušetřete 13 000 Kč na provizi a komunikujte se všemi majiteli.
Krásný, nově zrekonstruovaný, čerstvě vymalovaný byt 2+1 k dlouhodobému pronájmu. Jsme přímý vlastník, bez provize realitní kanceláři! Byt se nachází v podkroví ve čtvrtém patře cihlového domu. Přímo v centru Karlových Varů, konkrétně ulice Moskevská.
Byt tvoří prostorný obývací pokoj, samostatná kuchyně s jídelnou, menší pokoj a velká koupelna vybavená rohovou vanou i sprchovým koutem. Vytápění i ohřev vody zajišťuje vlastní plynový kotel. K dispozici sklep a parkovací stání.
V lokalita nabízí výborná občanská vybavenost – škola, školka, poliklinika, Česká pošta i široká nabídka obchodů a restaurací v docházkové vzdálenosti. Skvělá dopravní dostupnost díky blízkosti Dolního nádraží a autobusového terminálu. Parkování je možné přímo před domem.
Měsíční nájemné činí 13 000 Kč + zálohy na služby ve výši 5 000 Kč. Elektřina a plyn se převádí na nájemce. Při podpisu nájemní smlouvy je nutné složit vratnou kauci ve výši dvou měsíčních nájmů.
Parametry nemovitosti
| Dostupné od | 1. 4. 2026 |
|---|---|
| Konstrukce budovy | Cihla |
| Vybaveno | Částečně |
| Číslo inzerátu | 844461 |
| Umístění | Klidná část |
| Cena za jednotku | 216,67 Kč / m2 |
| Stav | Dobrý |
|---|---|
| Dispozice | 2+1 |
| Podlaží | 4. podlaží z 4 |
| Rekonstrukce | Kompletní |
| Užitná plocha | 60 m² |
Co tato nemovitost nabízí?
| Sklep 9 m² | |
| Parkování |
| MHD 1 minuta pěšky |
V okolí nemovitosti najdete
Máte o nabídku zájem?

Pronájem bytuSokolovská, Karlovy Vary - Rybáře, Karlovarský kraj- 2+1
- 60 m²
13 900 Kč + 3 500 Kč15 000 Kč
Ušetříte 1 100 Kč
Pronájem bytuSeverní, Karlovy Vary - Rybáře, Karlovarský kraj- 2+1
- 80 m²
11 500 Kč + 4 500 Kč13 100 Kč
Ušetříte 1 600 Kč

Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.