Zdá se, že došlo k problému s připojením nebo na serveru dochází k údržbě. Funkce webu může být omezena.

Inzerát již není v nabídce

Podobné nabídky jako tato nemovitost

  • Pronájem
  • Byt
  • 3+1, 3+kk, 4+1, 4+kk

Zobrazit všechny nabídky

Zobrazit všechny nabídky

Pronájem bytu 3+kk • 72 m² bez realitkyTrávníčkova, Praha - Stodůlky

Rezervováno
Trávníčkova, Praha - StodůlkyMHD 5 minut pěšky • Částečně vybaveno • Výtah • Parkování • Sklep 3 m² • Lodžie 6 m²
Měsíční nájemné24 000 Kč

+ Poplatky za služby5 337 Kč
+ Poplatky za energie2 344 Kč
+ Vratná kauce48 000 Kč


K dlouhodobému podnájmu nabízíme krásný slunný byt o dispozici 3+kk v klidné lokalitě Praha 13 - Stodůlky. Byt je ihned volný k nastěhování. Byt o celkové výměře 72 m2 se nachází ve 4. patře panelového domu s výtahem. Byt je vzdálený 2 min od stanice metra Luka, částečně vybavený, s výhledem do parku. K bytu patří komora, lodžie a sklep, po dohodě možnost využití kolárny.

Veškerá občanská vybavenost v okolí (3 supermarkety, restaurace, fitness, lékárna, drogerie jsou vzdáleny 150 metrů). V blízkosti je také škola 3 min., školka 2 min., poliklinika Stodůlky 10 min, několik dětských hřišť a Centrální park.

Celková plocha bytu činí 72 m2, lodžie 6 m2 a k dispozici je také sklep o velikosti 3 m2. Obývací pokoj s kuchyní je orientován na jih do vnitrobloku, výhled z ložnic je na severovýchod. Koupelna s vanou. Toaleta je umístěna samostatně.

Byt nabízí dostatek prostoru pro pohodlné bydlení a klidný domov s možností parkování před domem. Okolí nabízí spoustu zeleně a klidných míst k odpočinku. Nedaleko se nachází krásný Nepomucký rybník, cyklostezky a další možnosti pro aktivní trávení času.

Vybavení:

Vstup: bezpečnostní dveře

Kuchyň/obývací pokoj: myčka nádobí, plynový sporák, elektrická horkovzdušná trouba, mikrovlnná trouba, jídelní stůl + 4 židle

Ložnice: vestavná skříň

Dětský pokoj: 2x vysoká postel (prostor pro stůl pod postelí) – lze vystěhovat

Předsíň: vestavná skříň + komora

Koupelna: 2x skříňka

Pokud hledáte klidné bydlení pro rodinu nebo pár s výbornou dostupností služeb a MHD, tak nás neváhejte kontaktovat!

V reakci na tento inzerát o sobě prosím uvádějte alespoň základní informace (počet osob, zaměstnání, od kdy hledáte bydlení, zda máte domácího mazlíčka). Děkujeme.

For long-term rent, we offer a beautiful sunny three-room apartment in a quiet location in Prague 13 - Stodůlky. It is immediately available. The apartment with a total area of ​​72 m2 is located on the 4th floor of a panel building with an elevator. The apartment is 2 minutes from the Luka metro station, partially furnished, with a view of the park. The apartment includes a storage room, a balcony and a cellar, with the possibility of using a bicycle shed.

All amenities nearby (3 supermarkets, restaurants, fitness, pharmacy, drugstore are 150 meters away). There is also a school 3 minutes away, a kindergarten 2 minutes away, the Stodůlky polyclinic 10 minutes away, several playgrounds and the Central Park.

The total area of ​​the apartment is 72 m2, the balcony is 6 m2 and there is also a cellar of 3 m2. The living room with the kitchen is oriented to the south into the courtyard, the view from the bedrooms is to the northeast. Bathroom with bathtub. The toilet is located separately.

The apartment offers enough space for comfortable living and a quiet home with the possibility of parking in front of the house. The surroundings offer plenty of greenery and quiet places to relax. Nearby there is a beautiful Nepomuck pond, cycle paths and other options for spending time actively.

Equipment:

Entrance: security door

Kitchen/living room: dishwasher, gas stove, electric convection oven, microwave oven, dining table + 4 chairs

Bedroom: built-in wardrobe

Children's room: 2x high bed (space for a table under the bed) - can be moved out

Entrance hall: built-in wardrobe + chamber

Bathroom: 2x cupboard

If you are looking for quiet housing for a family or a couple with excellent access to services and public transport, do not hesitate to contact us!

In response to this ad, please provide at least basic information about yourself (number of people, job, since when you are looking for housing, do you have a pet). Thank you

Parametry nemovitosti

Číslo inzerátu845489
Dispozice3+kk
Dostupné od8. 6. 2024
Podlaží4. podlaží z 12
Konstrukce budovyPanel
VytápěníÚstřední
Užitná plocha72
VybavenoČástečně
StavVelmi dobrý
VlastnictvíDružstevní
PENBC - Úsporná
RekonstrukceKompletní

Co tato nemovitost nabízí?

Jak neplatit kauci?
Lodžie 6 m²
Výtah
Sklep 3 m²
Parkování
MHD 5 minut pěšky

V okolí nemovitosti najdete

MHDLuka
🚶 413 m (5 min)
PoštaPraha 515
🚘 1 300 m (3 min)
ObchodAlbert
🚶 416 m (5 min)
BankaČSOB
🚶 372 m (4 min)
RestauraceKang Bei
🚶 416 m (5 min)
LékárnaDr. Max
🚶 403 m (5 min)
Škola
🚶 273 m (3 min)
Mateřská školaMŠ Paletka
🚶 262 m (3 min)
SportovištěZimní školní stadion Bronzová
🚶 762 m (9 min)
Hřiště
🚶 103 m (1 min)

Vzdálenost k:

Stále hledáte to pravé?

Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.