
Pronájem bytu 3+kk • 75 m² bez realitkyNa Vaňhově, Praha - Běchovice
Máte o nabídku zájem?
Ušetřete 6 000 Kč na provizi a komunikujte se všemi majiteli.
Nabízíme pokoj k pronájmu. V druhém pokoji už bydlí slečna (věk 25 let).
Požadujeme také slečnu/paní, bez dětí, bez domácích mazlíčků. Spolehlivou, pořádkumilovnou a nepořádající párty do noci.
Jedná se o celé horní patro v rodinném domě. Jsou tam 2 neprůchozí, velké slunné pokoje, ten který je k pronájmu bez postele, vybaven komodami a stolem. Byt je vybaven obyvákem, kuchyňskou linkou, plynovým sporákem, pračkou, lednicí, sedací soupravou a dalším nábytkem. Koupelna s vanou, toaleta samostatně. V bytě je dlažba a koberce.
Zastávka BUS MHD cca 5 minut pěšky směr metro Černý Most cca 15 minut, nebo 1 km pěšky vlak Praha- Běchovice střed do centra.
Byt má vlastní vodoměr a elektroměr, dle spotřeby se odvíjejí poplatky. Cena 9000 Kč/měsíc včetně poplatků a kauce 9000 Kč.
Důležitá informace - u domu máme velkého psa (rotvajler), tak aby s tím nájemce počítal, není se ale čeho bát, je to o zvyku.
Parametry nemovitosti
| Stáří | 10 - 30 let |
|---|---|
| Stav | Velmi dobrý |
| Dispozice | 3+kk |
| Podlaží | Přízemí |
| Vytápění | Elektrické |
| Vlastnictví | Osobní |
| Umístění | Okraj |
| Cena za jednotku | 80 Kč / m2 |
| Dostupné od | 1. 5. 2026 |
|---|---|
| Konstrukce budovy | Smíšená |
| Vybaveno | Částečně |
| Provedení | Standardní |
| Číslo inzerátu | 896837 |
| PENB | D - Méně úsporná |
| Užitná plocha | 75 m² |
Co tato nemovitost nabízí?
| MHD 4 minuty pěšky |
V okolí nemovitosti najdete
Máte o nabídku zájem?
Ušetřete 6 000 Kč na provizi a komunikujte se všemi majiteli.

Pronájem bytuV Olšinkách, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav - Brandýs nad Labem, Středočeský kraj- 3+kk
- 30 m²
5 900 Kč + 5 000 Kč
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.






