Vypadá to, že náš server prochází údržbou nebo jste offline. Některé funkce webu mohou být dočasně nedostupné.
Pronájem bytu 2+kk 52 m², Stočesova, Praha, Praha
Pronájem bytu 2+kk 52 m², Stočesova, Praha, Praha
Pronájem bytu 2+kk 52 m², Stočesova, Praha, Praha
Pronájem bytu 2+kk 52 m², Stočesova, Praha, Praha
Pronájem bytu 2+kk 52 m², Stočesova, Praha, Praha
Pronájem bytu 2+kk 52 m², Stočesova, Praha, Praha
Pronájem bytu 2+kk 52 m², Stočesova, Praha, Praha
Pronájem bytu 2+kk 52 m², Stočesova, Praha, Praha
Pronájem bytu 2+kk 52 m², Stočesova, Praha, Praha
Pronájem bytu 2+kk 52 m², Stočesova, Praha, Praha
Pronájem bytu 2+kk 52 m², Stočesova, Praha, Praha
Pronájem bytu 2+kk 52 m², Stočesova, Praha, Praha

Pronájem bytu 2+kk • 52 m² bez realitkyStočesova, Praha - Ruzyně

Nový
Stočesova, Praha - RuzyněČástečně vybaveno • Výtah • Parkování • Garáž • Sklep 5,7 m² • Lodžie 6,5 m²
Vyžadováno pojištění odpovědnostiVyžadováno ověření bezdlužnosti
Měsíční nájemné21 500 Kč

+ Poplatky za služby5 541 Kč
+ Poplatky za energie1 000 Kč
+ Vratná kauce43 000 Kč

Máte o nabídku zájem?

Ušetřete 21 500 Kč na provizi a komunikujte se všemi majiteli.


Nabízím pronájem nového krásného právě dokončeného bytu o dispozici 2+kk a podlahové ploše 58m2 v již téměř dokončené rezidence U Šárky Praha - Divoká Šárka a v těsné blízkosti této přírodní rezervace. Byt je velice prostorný a slunný díky krásné lodžii a velkým oknům s orientací na JV a do vnitřní části rezidence , které tak poskytují bytu opravdu obrovské množství světla. Ano je to světlý byt. V celém bytě je nová vinylová podlaha a v koupelně dlažba . Provedení obkladů a dlažeb je mimořádně zdařilé a krásné . Okna jsou plastová s zvukově izolačními trojskly. Ano zvenku neslyšíte nic. Vstupní dveře do bytu jsou taktéž zvukově izolační ,protipožární a bezpečnostní.

Byt se nachází ve 3. nadzemním podlaží novostavby s výtahem ze 5-ti podlaží . Byt se nabízí jako částečně zařízen . Sestává se ze vstupní předsíně, koupelny s vanou a toaletou, obývací části, která je spojená s kuchyní a přímým výstupem na lodžii samostatné oddělené ložnice přístupné pouze z bytové chodby. Součástí obývací místnosti je nová kuchyňská linka, která je kompletně vybavena novými značkovými spotřebiči, tj. lednicí s mrazákem, varnou indukční deskou, troubou, myčkou a digestoří. Z obývacího pokoje je následně vstup na prostornou lodžii cca 7m2. Koupelna je vybavena vanou, toaletou a přípravou na pračku se sušičkou . Ložnice má velkou prostornou niku na vestavnou šatní skřín. Součástí bytu je komora na sezónní věci. Veškeré osvětlení v bytě je osazeno stropním osvětlením LED.

Nájem činí 21 500,- za měsíc za předpokladu pronájmu společně s garáží a komorou.

Měsíční poplatky bytu činí 5 541,- Kč, elektrika se převádí na nájemníka.

Vratná kauce: 43 000,- Kč

K bytu je možný pronájem garážového stání a navazující komory za 2500,- Kč za měsíc a poplatky spojené s využíváním garáže 808,-Kč za měsíc

Provize se neplatí - jsem přímý majitel

Dům je právě dokončen a po kolaudaci. V domě je k dispozici kolárna a kočárkárna.

V rezidenčním areálu je krásné nové dětské hřiště, oplocené sportovní hřiště s umělým povrchem, vybavená venkovní posilovna , Alzabox , Zásilkovna , Rohlík Point.

Přímo před areálem u zastávky tramvaje je nová pobočka České pošty .

Skvělá dopravní dostupnost autem i MHD. Tramvajová zastávka Dědina linek č.20 a č.26 a autobusová zastávka MHD Dědina linek č.191 a č.280 je kousek od domu před areálem. Na zastávku metra A a také na vlakovou stanici Nádraží Veleslavín je dojedete za 8min. Skvělé spojení autem na Pražský okruh a na letiště.

Termín nastěhování je od 1.12.2025.

V okolí se nachází moderní rezidenční i komerční zástavba. V těsné blízkosti je krásný přírodní park Divoká Šárka, zároveň v blízkosti je obchodní centra Šestka. V docházkové vzdálenosti je kompletní občanská vybavenost (škola, školka, obchody, několik restaurací, lékaři, pošta, drogerie atd atd). Obchodní centrum Šestka je dvě zastávky autobusem nebo 3min autem. Oblíbená přírodní rezervace Divoká Šárka s vodní nádrží Džbán je cca deset minut chůze od domu.

Parametry nemovitosti

StáříDo 10 let
StavNovostavba
Dispozice2+kk
Podlaží3. podlaží z 5
VytápěníÚstřední
UmístěníKlidná část
Cena za jednotku413 Kč / m2
Dostupné od26. 11. 2025
Konstrukce budovyCihla
VybavenoČástečně
ProvedeníLuxusní
Číslo inzerátu968523
Užitná plocha52

Co tato nemovitost nabízí?

Bezbariérový přístup
Garáž
Výtah
Parkování
Sklep 5,7 m²
Lodžie 6,5 m²

V okolí nemovitosti najdete


Vzdálenost k:

Podobné nabídky jako tato nemovitost

  • Pronájem
  • Byt
  • 2+1, 2+kk, 3+1, 3+kk

Zobrazit všechny nabídky

Zobrazit všechny nabídky

Stále hledáte to pravé?

Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.