Zdá se, že došlo k problému s připojením nebo na serveru dochází k údržbě. Funkce webu může být omezena.

Inzerát již není v nabídce

Podobné nabídky jako tato nemovitost

  • Pronájem
  • Byt
  • 4+1, 4+kk, 5+1, 5+kk

Zobrazit všechny nabídky

Zobrazit všechny nabídky

Pronájem bytu 4+kk • 104 m² bez realitkySchnirchova, Praha - Holešovice

Schnirchova, Praha - HolešoviceMHD 3 minuty pěšky • Výtah • Balkón 3 m² • Sklep 6 m²
Měsíční nájemné33 900 Kč

+ Poplatky za služby600 Kč
+ Poplatky za energie5 000 Kč
+ Vratná kauce35 000 Kč


K dlouhodobému podnájmu nabízíme tento světlý a prostorný byt situovaný ve 4 patře cihlového domu s výtahem v pražských Holešovicích v těsné blízkosti parku Stromovka. Dispozice bytu je 4kk a obytná plochou 104 m².

Byt se skládá z centrální chodby, velké obývací místnosti, která je propojena s kuchyní. Kuchyně je plně vybavena všemi spotřebiči. Dále jsou tu tři pokoje, dva jsou orientované do klidného vnitrobloku, třetí do jednosměrné ulice. V bytě je velká šatna, komora, samostatná koupelna s vanou a samostatné WC. V chodbě je také nika se zapojením pro pračku a sušičku. K bytu náleží balkon v mezipatře a prostorný sklep.

Byt je ideální pro rodinu nebo pro spolubydlení. V blízkosti je veškerá občanská vybavenost – školy, školky, ZUŠ, lékárny, poliklinika, pošta, úřady, OC Stromovka, lokální obchody, další supermarkety, a restaurace. Park Stromovka je 5 min od bytu. Pro další volnočasové aktivity jsou v okolí sportovní centra, dětská hřiště, workoutový park, plavecký bazén, zimní stadion, lezecké stěna, cyklosteska okolo Vltavy, několik divadel a známé klubové kino BIO OKO.

Výborná dopravní dostupnost, nástupní zastávkou tramvaje je Veletržní palác, tramvajový hub je na Strosmajerově náměstí, stanice metra Vltavská je cca 10 minut pěšky. Autem je to na městský okruh (tunel Blanka) 10 minut, na dálnici 20 minut, na letiště Václava Havla 30 minut, a do centra Prahy 10 minut.

Byt je k pronájmu bez nábytku na fotografiích. Dům prošel kompletní rekonstrukcí, všechny páteřní rozvody jsou vyměněny, nová jsou také okna, do ulice špaletová, do vnitrobloku dřevěná. V domě je luxusní prostorný výtah až na patra k bytům. Každý byt má vlastní plynový kotel.

Nájem je 33,900kč, přepis odběru elektřiny a plynu na nájemce a zálohy na služby jsou 600kč/osoba/měsíc tj. vodné a stočné, úklid společných prostor, elektřina společných prostor a svoz odpadu.

Termín nastěhování dle dohody, ale ideálně k 1.7.2024, možno i dříve či později.

For long-term lease, we offer this bright and spacious three bedroom apartment, 104m2, located on the 4th floor of a brick building with an elevator in Prague's Holešovice, close to Stromovka Park.

The apartment consists of a large central hallway, large living room, which is connected to the kitchen (fully equipped with all appliances). There are three bedrooms, two facing the quiet courtyard, the third facing one-way Schnirchova street. The apartment has a large dressing room, a storage room, a separate bathroom with a bathtub and a separate toilet. In the corridor there is also a niche with connections for a washing machine and a dryer. The apartment includes a balcony on the mezzanine floor and a spacious cellar.

This apartment is ideal for a family or shared living arrangements. All civic amenities are nearby - schools, kindergartens, music school, pharmacies, polyclinic, post office, offices, Shopping center Stromovka, local shops, and restaurants. Park Stromovka is 5 minutes from the apartment. For other leisure activities, there are sports centers, children's playgrounds, workout park, swimming pool, winter stadium, climbing wall, cycle path around the Vltava, several theaters and the well-known cinema BIO OKO.

Excellent transport accessibility, the tram stop is Veletržní palác, the tram hub is at Strosmajerova náměstí, the Vltavská metro station is about a 10-minute walk away. By car, it is 10 minutes to the city ring road (Blanka tunnel), 20 minutes to the highway, 30 minutes to Václav Havel Airport, and 10 minutes to the center of Prague.

The apartment is for rent without the furniture in the photos. The house has undergone a complete renovation including new wooden windows. The building has a luxurious, spacious elevator up to the floors of the apartments. Each apartment has its own gas boiler.

Rent is 33,900 CZK, transfer of electricity and gas consumption to the tenant and deposits for services are 600 CZK/person/month, i.e. water and sewage, cleaning of common areas, electricity in common areas and waste collection.

Move-in date as agreed, but ideally on 1 July 2024, possibly earlier or later. Dealing directly with the owner and no commissions paid.

Parametry nemovitosti

Číslo inzerátu97607
Dispozice4+kk
Dostupné od1. 7. 2024
Podlaží4
Typ budovyCihla
ProvedeníStandardní
Užitná plocha104
VybavenoNevybaveno
StavVelmi dobrý
VlastnictvíDružstevní
StáříNad 50 let

Co tato nemovitost nabízí?

Jak neplatit kauci?
Sklep 6 m²
MHD 3 minuty pěšky
Balkón 3 m²
Výtah

V okolí nemovitosti najdete

MHD
🚶 242 m (3 min)
PoštaPraha 7
🚘 1 251 m (4 min)
ObchodAlbert
🚶 141 m (2 min)
BankaOberbank
🚶 418 m (5 min)
RestauraceNaše sushi
🚶 140 m (2 min)
LékárnaLékárna Lékařský dům
🚶 99 m (1 min)
ŠkolaZákladní škola Strossmayerovo náměstí
🚶 530 m (6 min)
Mateřská školaMŠ Kostelní
🚘 1 007 m (3 min)
SportovištěMammut
🚶 416 m (5 min)
Hřiště
🚶 826 m (10 min)

Vzdálenost k:

Stále hledáte to pravé?

Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.