Pronájem bytu 2+kk • 45 m² bez realitkyRychtáře Petříka, Praha - Hostivař
Máte o nabídku zájem?
Ušetřete 19 480 Kč na provizi a komunikujte se všemi majiteli.
Dlouhodobě pronajmu byt 2+kk ve skvělém stavu o podlahové ploše 45 m2 a balkónem 6,4 m2 v ulici Rychtáře Petříka, Praha 10 - Hostivař.
Byt se nachází v bytovém domě z roku 2012 ve 2. patře s výtahem a je orientován na západ. Na chodbě a v ložnici jsou skříně na míru, v koupelně je zrcadlová skříňka s LED osvětlením, pračka LG a žebříkové topení. Toaleta je zvlášť. Součástí bytu je praktická komora. Kuchyňská linka je vybavena spotřebiči (myčka, lednice, trouba, sklokeramická deska, digestoř). V ložnici zůstane postel s úložným prostorem, v obýváku konferenční stolek a TV stěna. Vchodové dveře jsou osazeny bezpečnostními zámky.
Jedná se o klidnou lokalitu s vynikající dostupností do různých částí Prahy (4 minuty chůze na zastávku tram 22 a 26, 4 minuty chůze na zastávku bus, 182 a 254, 14 minut chůze na vlakové nádraží Praha-Hostivař). U domu je Lidl a jednu zastávku se nachází OC Vivo Hostivař. Za domem se napojíte na cyklostezku a vycházkou dojdete do přírodního parku Hostivař s Hostivařskou přehradou.
Byt je ihned k nastěhování. Je vhodný pro pár nebo jednotlivce, výhradně pro nekuřáky bez domácích mazlíčků.
Poplatky 7 048 Kč zahrnují zálohy za vodu, teplo a další poplatky SVJ, 1 300 Kč elektřinu (možný přepis na nájemce), pojištění bytu proti vandalismu a krádeži.
Měsíční nájemné je 19 480 Kč.
Parkování je možné před domem, případně je možné si pronajmout parkovací stání v garážích domu.
Kauce je 45 000 Kč.
Kontaktujte mě, abyste si domluvili prohlídku a mohli se sami přesvědčit o jedinečnosti tohoto bytu.
Parametry nemovitosti
| Stáří | 10 - 30 let |
|---|---|
| Stav | Velmi dobrý |
| Dispozice | 2+kk |
| Podlaží | 2. podlaží z 5 |
| Číslo inzerátu | 978126 |
| Umístění | Klidná část |
| Cena za jednotku | 432,89 Kč / m2 |
| Dostupné od | 22. 5. 2026 |
|---|---|
| Konstrukce budovy | Smíšená |
| Vybaveno | Částečně |
| Provedení | Standardní |
| PENB | D - Méně úsporná |
| Užitná plocha | 45 m² |
Co tato nemovitost nabízí?
| Balkón 6,4 m² | |
| Parkování |
| Bezbariérový přístup | |
| Výtah |
V okolí nemovitosti najdete
Máte o nabídku zájem?